• Informacje na temat:

  jakich suplementów nie łączyć

Artykuły na temat: jakich suplementów nie łączyć
 • Niebezpieczne duety: Jakich połączeń unikać?

  Dlaczego antybiotyki (a także inne leki) należy popijać wodą, a nie sokiem czy herbatą? Jakie produkty zmieniają działanie środków antykoncepcyjnych? Warto poznać odpowiedzi na te pytania.

 • Suplementy - nie bierz ich na własną rękę

  Zwykle po suplementy diety sięgamy bez konsultacji lekarza, jednak niewłaściwa suplementacja może być szkodliwa dla zdrowia. Zanim objawy tj. zmęczenie czy brak koncentracji zaczniemy niwelować zestawem kolorowych tabletek, należy ustalić czego naszemu organizmowi brakuje.

 • Mamo, odkąd biegasz, nie krzyczysz!

  Przeszła ciężką kontuzję kręgosłupa, po której nikt nie wierzył, że może jeszcze wrócić do formy. Dziś biega maratony, chodzi po górach i dzieli się swoją pasją z innymi. Małgorzata Majewska, autorka książki "Przepis na bieganie" wie jak zacząć od nowa.

 • Moc natury dla zdrowia twoich zębów

  Czy wiesz, że dzięki kurkumie możesz uniknąć problemów z dziąsłami, cynamon pomoże ograniczyć ilość ubytków, a tajemnicze zioło Indian wesprze cię w walce z groźnymi bakteriami? Sprawdź, jakie naturalne metody uchronią cię przed najpowszechniejszymi dolegliwościami jamy ustnej.

 • Jak dzięki diecie chronić kości

  Dla dojrzałych kobiet ochrona kości powinna być jedną z najważniejszych spraw. Dzięki temu mogą ustrzec się przed osteoporozą i jej konsekwencjami.

 • Tylko spokojnie

  Są takie sytuacje, gdy nie wystarczają głębokie wdechy ani liczenie do dziesięciu. Czy tabletka pomoże ci szybko opanować zdenerwowanie? Odpowiada specjalista, dr. hab. Adam Wichniak, z Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

 • Jak uzupełnić mikroflorę bakteryjną jelit po antybiotykoterapii?

  ...antybiotykoterapii warto łączyć dietę bogatą w probiotyki oraz prebiotyki z regularnym stosowaniem suplementów. Jaki probiotyk najlepiej wspiera jelita? W jelitach żyje najwięcej bakterii z grup(...)Czy probiotyki naprawdę działają? Tak i są niezwykle istotne dla Twojego organizmu. Wszystko dlatego, że w jelitach żyją miliony dobrych bakterii, tzw. mikroflora jelitowa, która chroni je przed...

 • Nowa dieta białkowa dla pań 40+

  Po przekroczeniu czterdziestki tłuszczyk... atakuje ze zdwojoną siłą! Pogromcą mogą być produkty bogate w białko i inne spalacze tłuszczu. Oto nieobciążająca kuracja!

 • Samoleczenie? Tak, ale mądre!

  ...wykrztuśne i hamujące kaszel.Jednocześnie przyjmujemy kilka leków przeciwbólowych.„Mieszamy” leki z grup, których nie należy łączyć ze sobą.Przekraczamy dawki, które są zalecane przez(...). Czy można zażyć aspirynę, panadol lub inny preparat, który nie będzie kolidował z już przyjmowanymi lekami, np. zmieniał ich działania. Dotyczy to też suplementów diety polecanych np. na piękne...