• Informacje na temat:

  jaki wozek kupić dla dziecka

Artykuły na temat: jaki wozek kupić dla dziecka
 • Jak skutecznie chronić dziecko przed słońcem?

  Dzieci uwielbiają bawić się na plaży, godzinami budować zamki i babki z piasku, a także taplać się w wodzie. Kilkugodzinna zabawa może być wielką frajdą, o ile odpowiednio przygotujemy malca do przebywania na słońcu. Skóra dziecka jest cieńsza niż osoby dorosłej, przez co jest bardziej narażona na niepożądane działanie promieni UV.

 • Prezenty dla dziecka

  Prezent powinien przyciągać uwagę dziecka i sprawiać, że nie przestanie bawić się nim po jednym dniu! Podpowiadamy, jak wybrać taki podarunek dla pociechy.

 • Przyszły tatuś kupi wózek...

  Jakie śliczne śpioszki! A ten sweterek? Cudo! - zachwyca się przyszła mamusia w sklepie z artykułami dla dzieci. Przyszły tatuś jest mniej podekscytowany.

 • Jak zaoszczędzić na zakupach?

  .... ✔ Przeglądaj gazetki promocyjne – dzięki nim dowiesz się, jakie produkty w danym sklepie możesz kupić po korzystnych cenach. Warto w ten sposób kupować np. zapas pieluszek czy słoiczków dla malucha albo(...) akcesoria dla dziecka nawet o 30 proc. taniej. 

 • Filozofia jak kromka chleba

  .... Wybiera drogi trudne, czasem nawet dla niej rozczarowujące, jak kandydowanie na urząd prezydenta, ale pozostaje niezłomna. Na końcu świata Czeka na mnie na dworcu w Nałęczowie, z okna pociągu widzę jej(...) taksówką do wsi Strzelce pod Nałęczowem. - Na początku lat 90. dostałam mały spadek po ciotce - opowiada pani profesor. - Zastanawialiśmy się z mężem, na co przeznaczyć pieniądze, czy kupić samochód...

 • To nie jest kraj dla delikatnych istot

  Islandia to pierwsze państwo na świecie, w którym kobieta została prezydentem, ale nie tylko dlatego ta wyspa o surowym klimacie nazywana jest rajem dla kobiet. Firmy muszą tu udowodnić, że swoich pracowników wynagradzają tak samo bez względu na płeć. Pojęcie „szklanego sufitu” i męskiego zawodu nie istnieje. Ale coś za coś. – Na Islandii nie da się być delikatną istotą. Kobiety zawsze wykonywały...

 • Rodzinka.eu, czyli jak to się robi w Europie

  Jak z trójką synów Marcie i Maćkowi żyje się w Szwecji. Jakie problemy ma samotna matka w Niemczech. Jak we Francji radzi sobie wielodzietna rodzina, w której matka i ojciec są bez pracy. Na jaką pomoc Włoch mogą liczyć Marco i Laura, którym urodził się trzeci syn. "Twój STYL" sprawdza, jak rodziny wspiera się w rozwiniętych krajach Europy. Sprawa, jak wiemy, aktualna.

 • .... wózek dla dziecka lub sprzęt elektroniczny. Ten ostatni dobrze jest sprawdzić (podłączając do prądu). Kompromisy Nie oczekuj, że za połowę ceny kupisz rzeczy idealne. Np. uchwyty w meblach(...) – to atut, za który czasem warto dopłacić. Jeśli zaopatrujesz się w rzeczy dla dziecka, to wybieraj te, które można wyprać na gorąco lub zdezynfekować. Ważne pytania Używane meble? Jak...

 • Zabawki niebezpieczne dla dzieci

  Zabawki mogą być niebezpieczne dla dzieci. Zanim kupisz swoim pociechom prezenty mikołajkowe sprawdź, czy śliczne lalki i pluszowe misie mają odpowiednie atesty.

 • Jak dbać o wzrok dziecka?

  Twój brzdąc sam się nie poskarży, że źle widzi. Dlatego bądź czujna: im szybciej dostrzeżesz problem, tym łatwiej sobie z nim poradzisz.