• Informacje na temat:

  jaki wozek kupić dla dziecka

Artykuły na temat: jaki wozek kupić dla dziecka
 • Jak skutecznie chronić dziecko przed słońcem?

  Dzieci uwielbiają bawić się na plaży, godzinami budować zamki i babki z piasku, a także taplać się w wodzie. Kilkugodzinna zabawa może być wielką frajdą, o ile odpowiednio przygotujemy malca do przebywania na słońcu. Skóra dziecka jest cieńsza niż osoby dorosłej, przez co jest bardziej narażona na niepożądane działanie promieni UV.

 • Prezenty dla dziecka

  Prezent powinien przyciągać uwagę dziecka i sprawiać, że nie przestanie bawić się nim po jednym dniu! Podpowiadamy, jak wybrać taki podarunek dla pociechy.

 • Przyszły tatuś kupi wózek...

  Jakie śliczne śpioszki! A ten sweterek? Cudo! - zachwyca się przyszła mamusia w sklepie z artykułami dla dzieci. Przyszły tatuś jest mniej podekscytowany.

 • To nie jest kraj dla delikatnych istot

  Islandia to pierwsze państwo na świecie, w którym kobieta została prezydentem, ale nie tylko dlatego ta wyspa o surowym klimacie nazywana jest rajem dla kobiet. Firmy muszą tu udowodnić, że swoich pracowników wynagradzają tak samo bez względu na płeć. Pojęcie „szklanego sufitu” i męskiego zawodu nie istnieje. Ale coś za coś. – Na Islandii nie da się być delikatną istotą. Kobiety zawsze wykonywały...

 • Jak zaoszczędzić na zakupach?

  .... ✔ Przeglądaj gazetki promocyjne – dzięki nim dowiesz się, jakie produkty w danym sklepie możesz kupić po korzystnych cenach. Warto w ten sposób kupować np. zapas pieluszek czy słoiczków dla malucha albo(...) akcesoria dla dziecka nawet o 30 proc. taniej. 

 • Filozofia jak kromka chleba

  .... Wybiera drogi trudne, czasem nawet dla niej rozczarowujące, jak kandydowanie na urząd prezydenta, ale pozostaje niezłomna. Na końcu świata Czeka na mnie na dworcu w Nałęczowie, z okna pociągu widzę jej(...) taksówką do wsi Strzelce pod Nałęczowem. - Na początku lat 90. dostałam mały spadek po ciotce - opowiada pani profesor. - Zastanawialiśmy się z mężem, na co przeznaczyć pieniądze, czy kupić samochód...

 • Rodzinka.eu, czyli jak to się robi w Europie

  Jak z trójką synów Marcie i Maćkowi żyje się w Szwecji. Jakie problemy ma samotna matka w Niemczech. Jak we Francji radzi sobie wielodzietna rodzina, w której matka i ojciec są bez pracy. Na jaką pomoc Włoch mogą liczyć Marco i Laura, którym urodził się trzeci syn. "Twój STYL" sprawdza, jak rodziny wspiera się w rozwiniętych krajach Europy. Sprawa, jak wiemy, aktualna.

 • .... wózek dla dziecka lub sprzęt elektroniczny. Ten ostatni dobrze jest sprawdzić (podłączając do prądu). Kompromisy Nie oczekuj, że za połowę ceny kupisz rzeczy idealne. Np. uchwyty w meblach(...) – to atut, za który czasem warto dopłacić. Jeśli zaopatrujesz się w rzeczy dla dziecka, to wybieraj te, które można wyprać na gorąco lub zdezynfekować. Ważne pytania Używane meble? Jak...

 • Zabawki niebezpieczne dla dzieci

  Zabawki mogą być niebezpieczne dla dzieci. Zanim kupisz swoim pociechom prezenty mikołajkowe sprawdź, czy śliczne lalki i pluszowe misie mają odpowiednie atesty.

 • Odpowiedni prezent dla dziecka

  Karuzelka, miś czy tablica ze światełkami? Pociąg czy autko? Na każdym etapie dzieciństwa twój maluch potrzebuje innych zabawek. Co kupić, aby prezent podobał się nie tylko tobie, ale i obdarowanemu smykowi? Sprawdź!