• Informacje na temat:

  jaki filtr do wody wybrać

Artykuły na temat: jaki filtr do wody wybrać
 • Woda w kranie często jest tak zanieczyszczona, że nawet przed gotowaniem warto ją przefiltrować. Dobry filtr sprawi, że będziesz mogła pić wodę prosto z kranu.

 • Jak wybrać bezpieczny krem z filtrem dla dzieci i dorosłych?

  Spędzamy coraz więcej czasu na spacerze, rowerze, w parku. Jesteśmy spragnieni słońca i jego dobroczynnego działania. Kiedy wyjedziemy na weekend lub wakacje zabieramy ze sobą kremy z filtrem, żeby zabezpieczyć naszą skórę przed jego niekorzystnym działaniem. Bardzo ważne, aby ich skład oparty był na bezpiecznych dla zdrowia składnikach.

 • Kremy z filtrem UV - co warto o nich wiedzieć?

  Pozwalają nam bezpiecznie korzystać ze słońca i cieszyć się latem. O to, jakich zasad powinniśmy się trzymać, stosując preparaty przeciwsłoneczne, zapytaliśmy dermatolog Annę Wasilewską-Byrę.

 • Większość z nas nosi ciemne okulary, gdy świeci słońce, ale nie wszystkie chronią oczy. Jak wybrać właściwe? Filtr UV. Chroni oko przed szkodliwym wpływem...

 • Niezbędny zestaw plażowicza, czyli jak przetrwać nad wodą!

  Sezon wakacyjny w rozkwicie, a większość z nas wybierze prawdopodobnie rodzinne wakacje nad morzem. Niezależnie od tego, w jakim składzie i gdzie pojedziemy, czy wybierzemy kapryśny polski Bałtyk czy upalne greckie wyspy, większość czasu spędzimy na plaży. Jak przygotować się do urlopu, by wakacyjny czas pełen był spokoju i radości i nie przyćmiły go niespodziewane wypadki?

 • 5 mitów na temat wody. Czy znasz wszystkie?

  ...jakości tego, co leci z naszych kranów. Wtedy warto zastosować filtry. Takie właśnie produkty znajdują się w ofercie np. firmy UST-M, przykładowo seria filtrów RO wykorzystujących system odwróconej osmozy. Przyda się też filtr podzlewozmywakowy usuwający z wody związki chloropochodne i zanieczyszczenia mechaniczne. Produkty te gwarantują, że pita przez nas woda z kranu jest najwyższej jakości: zawiera...

 • Czy trzeba filtrować wodę wodociągową

  Picie wody to najbardziej naturalny sposób na zaspokajanie pragnienia. W przeciwieństwie do wszelkich napojów, soków i nektarów, gazowanych czy niegazowanych, woda nie ma kalorii, nie zawiera cukru ani żadnych sztucznych słodzików, a w dodatku dostarcza naszemu organizmowi tylko wartościowe minerały. Każdy jednak nie raz przekonał się, że woda wodzie nierówna.

 • Praktyczne porady na smak wody

  Jeszcze 10 lat temu jakość wody wodociągowej w Polsce pozostawiała wiele do życzenia. I z tego właśnie okresu pochodzą przestrogi naszych rodziców, by nie pić wody z kranu, bo powoduje choroby. Jednak na przestrzeni lat naprawdę sporo się zmieniło w tej kwestii.

 • Moda w parze ze zdrowiem – jak skutecznie chronić oczy przed promieniowaniem UV

  ..., czyli jaki? Skuteczną ochronę przeciwsłoneczną gwarantują szkła wyposażone w filtry UV - najlepiej do 400nm. Pamiętajmy, żeby okulary przeciwsłoneczne przysłaniały całe oko tak, aby światło(...) czy tafli wody. Udaj się do profesjonalisty Po okulary przeciwsłoneczne najlepiej wybrać się do profesjonalnego salonu optycznego. W ten sposób mamy szansę wybrać bezpieczne okulary...

 • Jak wyczyścić walizki?

  .... kolczyki. Aby przypadkowo nie pochłonął ich odkurzacz, na końcówkę rury naciągnij cienką nylonową podkolanówkę. Zadziała jak filtr! Dzieciaki lubią podróżować, ale... nie przepadają za troską o bagaż...

Dyskusje na temat: jaki filtr do wody wybrać
 • Re: Jaki filtr do wody?

  Godna polecenia firma z filtrami i odżelaziaczami to Delta Pomorze. Bardzo duży wybór różnorodnych produktów nadających się zarówno do kuchni jak i łazienki. Dobra współpraca z pracownikami firmy, potrafią pomóc wybrać idealny model pasujący do mieszkania.

 • Re: Jaki filtr do wody?

  Jaki filtr, to zależy od tego jaki chcesz przeznaczyć na to budżet, a także jaki rodzaj filtru chcesz wybrać. Ja zdecydowałam się na filtr podzlewozmywakowy Filtr 3-elementowy 10" typu Atlas 1" bx. Niska cena, koszty eksploatacji niewielkie. Zamawiałem go bodajże na www.sklep.interkis.pl .