• Informacje na temat:

  jaka pasta do zębów jest najlepsza

Artykuły na temat: jaka pasta do zębów jest najlepsza
 • Do czego przyda się pasta do zębów

  ...i wypłukać naczynie, aby szkodliwy dla zdrowia środek nie przedostał się do napoju.  Znacznie bezpieczniejszym sposobem jest wyszorowanie filiżanek lub kubków pastą do zębów. Możesz użyć najtańszej(...) pokryta jest powłoką teflonową. Użyj pasty do zębów. Nałóż ją na wilgotną szmatkę lub miękką stronę gąbki do zmywania i wyczyść przypaloną powierzchnię. Jeśli twoje żelazko ma stopę stalową lub...

 • Do czego wykorzystać pastę do zębów

  Zwykle służy do higieny jamy ustnej, ale nie tylko. Przydaje się w sprzątaniu i odświeżaniu sprzętów. Działa delikatniej niż mleczko do czyszczenia, ale jest równie skuteczna.

 • 8 sposobów na wykorzystanie pasty do zębów

  Zwykle służy do higieny jamy ustnej, ale nie tylko. Przydaje się w sprzątaniu i odświeżaniu sprzętów. Działa delikatniej niż mleczko do czyszczenia, ale jest równie skuteczna.

 • Gdy zabrakło pasty do zębów

  ...z przestrzeni międzyzębowych.  Glinka i skorupki Najlepsza do mycia zębów jest biała glinka kaolinowa. Taka, z jakiej robisz maseczki na twarz i włosy. Ma postać drobnego proszku, niemal pyłu. Nie uszkadza(...) z tabletką lub kapsułką węgla lekarskiego. Wygodniejszy jest w kapsułkach, ponieważ nie trzeba go kruszyć, wystarczy wysypać. Taka mieszanka świetnie sobie radzi z przebarwieniami spowodowanymi częstym...

 • Naturalne płukanki do zębów – które najlepsze?

  ...​Eksperci z dystansem podchodzą do tzw. domowych metod dbania o zęby. Ale o ile wyrób własnej pasty czy wyrywanie zębów za pomocą klamki to kiepski pomysł, to nie tyczy się to naturalnych płukanek do ust. To tani i skuteczny sposób na poskromienie szkodliwych bakterii żyjących w naszej jamie ustnej.

 • Najlepsze metody wybielania zębów

  Chciałabyś nieco rozjaśnić swój uśmiech? Sprawdź, który ze sposobów wybielania zębów będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni.

 • Mycie zębów - wieczorne jest najważniejsze

  Przez dwie minuty, rano i wieczorem - oto, jak i kiedy powinniśmy myć zęby. Jak przekonuje prof. Ewa Iwanicka-Grzegorek, szczotkowanie zębów nie po każdym posiłku w ciągu dnia, tylko po kolacji jest najważniejsze.

 • Leki mogą szkodzić zębom

  ...wybielająca pasta do zębów. Uwaga: ażeby nie uszkodziła szkliwa, nie należy jej używać dłużej niż przez czas konieczny do zużycia jednej tubki. Preparaty żelaza w płynie i niektóre antybiotyki zawierające(...)Przed zażyciem każdego medykamentu trzeba przeczytać ulotkę lub spytać farmaceutę o możliwe działania niepożądane. Mogą one dotyczyć nie tylko żołądka, nerek czy wątroby, ale też zębów, dziąseł...

 • Zaskakujące przyczyny bólu zęba. Warto wiedzieć

  Ból zęba należy do najbardziej uciążliwych dolegliwości. Może objawiać się w postaci ucisku, pulsowania, a nawet mieć charakter promieniujący na całą szczękę, okolice uszu i głowę. Jego przyczyną najczęściej jest zapalenie miazgi, chociaż nie zawsze. Gdzie jeszcze leży źródło bólu zęba?

 • 6 przyczyn nadwrażliwości zębów

  Czujesz przeszywający ból zębów jedząc lody lub pijąc gorące napoje? To oznaka, że możesz cierpieć na nadwrażliwość. Nie jesteś jedyna. Problem ten dotyka co ósmą osobę, w szczególności młodych ludzi, kobiet - podają naukowcy z University of Washington.