• Informacje na temat:

  jaka bateria kuchenna

Artykuły na temat: jaka bateria kuchenna
 • ...cokołów Zamontuj szuflady, w których schowasz blachy do pieczenia czy pokrywki. Możesz też wsunąć wiklinowe kosze np. na słoiki z przetworami. 6 Bateria Najlepiej, gdy jest z wysoką wylewką...

 • Od 1 lipca obowiązywać będzie tzw. ustawa śmieciowa. Co nas czeka?

 • Warto do sprzątania wykorzystywać produkty, które mamy w domu. Czyszczą równie skutecznie, jak środki chemiczne, a są tańsze i nie szkodzą środowisku.

 • Jak przygotować się na wakacje w kamperze? 7 rzeczy, o których powinno się pamiętać

  Wakacje kamperem są wybierane przez wielu Europejczyków. Najchętniej jeżdżą na nie Niemcy, Holendrzy, Włosi i Brytyjczycy, jednak z roku na rok rośnie liczba Polaków, którzy interesują się caravaningiem. Samochód campingowy daje wiele swobody w wyborze miejsca i terminu wyjazdu oraz zapewnia większy komfort niż przyczepa lub namiot. Aby spędzić udane wakacje w kamperze, powinno się pamiętać o odpowiednim przygotowaniu. Oto 7 rzeczy, które powinno się zabrać ze sobą.

 • Jak przygotować swój dom na Wielkanoc? Sprzątanie i wystrój

  Wielkanoc. Najradośniejsze święta w roku. Wyjątkowy czas spędzony w gronie najbliższych. Co zrobić, by był jeszcze piękniejszy? Oczywiście, udekorować swój dom i stół wielkanocny.

 • Jak usunąć z wody kancerogenny chlor?

  Chlor to zielono-żółty łatwo rozpuszczalny w wodzie gaz stosowany jako skuteczny środek bakteriobójczy. Jako środek dezynfekcyjny stosowany jest już od ponad dwóch stuleci. Zabija on mikroorganizmy znajdujące się w wodzie, a z innymi substancjami tworzy trujące związki. W czasie I wojny światowej chloru używano jako broni chemicznej.

 • Szybkie sprzątanie w kuchni

  Podczas prac w kuchni zdarzają się sytuacje nieprzewidziane, które wymagają niezwłocznej interwencji. By ustrzec się przed takimi awariami wystarczy zawsze mieć pod ręką ręczniki papierowe, które pomogą zapobiec wielu kuchennym katastrofom, bądź zminimalizować ich skutki. A jeśli zaopatrzycie się w te wysokiej jakości, zamiast całej rolki wystarczą wam dwa listki na zażegnanie problemu.

 • Wczoraj przyszła przesyłka z nową baterią nad umywalkę , nowa bo jak pamietacie w święta została urwana , znaczy sama sie urwała wylewka.    No i mój...

 • Pułapki jakie czekają na ciebie w supermarkecie

  ​Nie tylko wielkie sieci handlowe, ale i osiedlowe sklepy stosują strategie, skłaniające nas do wydania jak najwięcej pieniędzy. Jak to działa?

 • Czarno-biała kuchnia. Intrygująca aranżacja nadal modna!

  ...w  odważnym kolorze - jak np. czarna lodówka , bateria czy ekspres do kawy. Wybieramy meble kuchenne Kolorystyka czarno-biała jest tak klasyczna, że współgra właściwie z każdym stylem. Urządzając...