• Informacje na temat:

  jak zwiększyć poziom testosteronu

Artykuły na temat: jak zwiększyć poziom testosteronu
 • Testosteron

  Twój partner stracił napęd do życia, ma nastroje depresyjne i nie interesuje go nawet seks? Być może winowajcą jest niski poziom testosteronu. O tym, jak niedobór tego hormonu zmienia życie mężczyzny i czy można temu zaradzić, z dr n. Med. Ewą Kempisty-Jeznach rozmawia Katarzyna Koper.

 • Menopauza a testosteron

  Wbrew powszechnemu przekonaniu, kobiety nie powinny zrzucać na karb wieku przyrostu tkanki tłuszczowej na brzuchu w trakcie menopauzy. Prawdziwym winowajcą jest bowiem podwyższony poziom aktywnego testosteronu.

 • Menopauza a testosteron

  Wbrew powszechnemu przekonaniu, kobiety nie powinny zrzucać na karb wieku przyrostu tkanki tłuszczowej na brzuchu w trakcie menopauzy. Prawdziwym winowajcą jest bowiem podwyższony poziom aktywnego testosteronu.

 • Jak miłość odbiera nam rozum

  ...polach i pooglądać jak rośnie zboże". Potem prababcia miała kilka córek, dzięki jednej z nich i ja jestem na świecie. Czy da się odróżnić miłość od pożądania na poziomie neurobiologicznym(...) zresztą - jak każdy inny typ zachowania - ściśle powiązany z procesami zachodzącymi w mózgu. Mózg był potrzebny nawet temu samcowi modliszki, żeby znaleźć i zapłodnić samicę. Potem w prezencie ofiarowuje...

 • Jak miłość odbiera nam rozum

  ..."W jaki sposób, stosując terminy z dziedziny fizyki i chemii, można wyjaśnić tak ważny, biologiczny fenomen jak pierwsza miłość?" - pytał Albert Einstein. A my o to, czy miłość można wyjaśnić i opisać w kategoriach naukowych, pytamy neurobiologa i farmakologa, autora wydanych niedawno książek: "Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg" oraz "Mózg i błazen", profesora Jerzego Vetulaniego.

 • Nie mogę utrzymać erekcji - jak to zmienić?

  Na zaburzenia erekcji skarży się ok. 2,6 mln Polaków. Na całym świecie liczba ta sięga 150 mln mężczyzn. Dowiedz się, jak pokonać niemoc i rozgrzać ukochaną do czerwoności.

 • Kortyzol – specjalista od stresu

  Cierpisz na bezsenność? Koniecznie zbadaj poziom tego hormonu.

 • Fakty i mity na temat gęstości włosów

  Nic tak pozytywnie nie wpływa na nasz wizerunek, jak zadbane i piękne włosy. Fryzura jest tym elementem stylizacji, który jako pierwszy zwraca uwagę innych i często poddawany jest ocenie. Jak zatem zwiększyć gęstość włosów? Odpowiedzi na to pytanie jest co najmniej kilka, a wiele spośród nich można wsadzić między bajki. Podpowiadamy, które są właściwe, a które należy dołączyć do mitów.

 • Sterydy: Za i przeciw

  Z czym się kojarzą te leki? Najczęściej z nielegalnym dopingiem stosowanym przez sportowców, by szybko zwiększyć wydolność i nabrać masy mięśniowej. Ale uwaga: w przypadku ataku alergii, zapalenia zatok, astmy specjaliści przepisują nam zupełnie inne preparaty, choć to też sterydy. Czy na pewno można ich używać bez obaw? Wyjaśniają pulmonolog i alergolog.

 • 4-godzinne ciało, Timothy Ferriss

  Niezwykły poradnik jak szybko zrzucić wagę, stać się niedoścignionym kochankiem i superczłowiekiem.

Dyskusje na temat: jak zwiększyć poziom testosteronu
 • pomozecie

  Witam. Chcialbym sie dowiedziec jak zwiększyć poziom testosteronu w organizmie (jakimiś naturalnymi odżywkami/jakimi? i czy testosteron odpowiada za owłosienie na ciele itp) prosze o odpowiedź