• Informacje na temat:

  jak zrobić trwały makijaż sylwestrowy

Artykuły na temat: jak zrobić trwały makijaż sylwestrowy
 • ​Co zrobić, by szminka przetrwała na ustach całą noc?

  Szminka w mocnym kolorze to niekwestionowany klasyk w damskiej kosmetyczce i niezawodny sposób na dodanie stylizacji elegancji. Problemem bywa jednak trwałość makijażu. Na szczęście są sposoby na to, by usta prezentowały się nieskazitelnie przez całą noc.

 • Te zabiegi mogą zniszczyć twoje sylwestrowe plany

  ...medycyny estetycznej i kosmetologii przed wielkimi wyjściami takimi jak sylwester, ale też karnawałowy bal. Z takich zabiegów w pierwszej kolejności korzystają kobiety, które świadomie i regularnie dbają o urodę w profesjonalnych gabinetach. Druga grupa to kobiety, które traktują zabiegi ekspresowe jak pierwszą pomoc przed wielkim wyjściem. Tak naprawdę jednym i drugim zależy na tym samym...

 • Jak przygotować się na karnawałową imprezę?

  Karnawał czas zacząć! Dowiedz się, jak przygotować perfekcyjny i trwały makijaż, znaleźć oryginalną kreację na każdą kieszeń i roztaczać wokół siebie woń, niczym gwiazda Hollywood.

 • Na sylwestra bądź piękna!

  Każda kobieta w ten wyjątkowy wieczór chce wyglądać olśniewająco. Wiesz już, jak to zrobić?

 • Karnawałowa metamorfoza krok po kroku

  W świetle księżyca i blasku fajerwerków żadna z nas nie chce myśleć o spływającym makijażu, rozwichrzonej fryzurze, problemach z cerą. Zamiast tego pragniemy oddać się karnawałowym zabawom i zachwycać atrakcyjnym wyglądem. Jak to zrobić? Wystarczy odpowiednio wcześnie zaplanować sobie najważniejsze zabiegi upiększające.

 • Bądź gotowa na sylwestra!

  ...lakieru nawierzchniowego: nabłyszczającego i/lub matowego. Makijaż krok po kroku Sylwestrowy makijaż powinien być wyjątkowy, tak jak jedyna w swoim rodzaju jest noc kończąca stary rok. To czas(...) upięcia, możesz wybrać fale i loki swobodnie opadające na ramiona.  Jak to zrobić?  1. We włosy najpierw wetrzyj bardzo mocno utrwalającą piankę lub spray. Możesz też użyć kosmetyku unoszącego pasma...