• Informacje na temat:

  jak zrobić torbę na zakupy

Artykuły na temat: jak zrobić torbę na zakupy
 • Zakupy online – jak kupić idealny prezent?

  ...butiki, gdzie każdy pozostaje anonimowy.  Dla takiej platformy Ty jesteś najważniejszą osobą, więc zawsze będzie pamiętać o Twoich urodzinach. Dzięki temu możesz się poczuć, tak jakbyś robiła zakupy(...) każda osoba, która robi zakupy w takim portalu może poczuć się wyjątkowa. Ułatwia to duży wybór ubrań i dodatków, a także kosmetyków, dzięki czemu na pewno nie będziesz wyglądała identycznie, jak...

 • Świąteczne zakupy - jak załatwić wszystko sprawnie i bez stresu

  Świąteczny szał. Pogoń za prezentami dla najbliższych, korki na ulicach, tłumy w centrach handlowych, brak wolnych miejsc parkingowych. Jak wcielić się w rolę Świętego Mikołaja by była ona przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem? Jak zorganizować zakupy by nie zabrały nam zbyt wiele czasu? Eksperci firmy SkyCash podpowiadają jak perfekcyjnie zaplanować zakupy świąteczne.

 • Udane zakupy w Porto

  ...​Porto - uznawane za centrum gospodarcze Portugalii - jest dobrym miejscem na zakupy. Można wybierać spośród luksusowych marek, modnych ubrań i dodatków, a także tradycyjnych, portugalskich wyrobów. Warto także zajrzeć do tutejszych galerii sztuki.

 • Sezon kradzieży: Jak na tym nie ucierpieć?

  Jeszcze przed urlopem warto się ubezpieczyć od kradzieży poza miejscem zamieszkania. To proste, bo wystarczy dokupić takie ubezpieczenie do polisy mieszkania. Można ubezpieczyć np.: torbę, portfel(...) podjęte na nowo, gdy pojawią się jakieś informacje o sprawcy. Dokumenty tożsamości Samo zgłoszenie na policję może nie wystarczyć, gdy zaginą dokumenty. Należy zgłosić je do Systemu Dokumentów...

 • Spokojne zakupy z maluchem

  Przed każdą wyprawą do sklepu z dzieckiem, zaczyna cię boleć głowa, bo wiesz, co cię czeka? Podpowiemy ci, co zrobić, by wspólne zakupy były przyjemnością.

 • W nierównej walce ze sklepowymi trikami nie wygramy wojny, ale możemy zwyciężyć w niejednej bitwie. Nawet się nie spodziewasz, jak ucieszyć może każda zaoszczędzona w portfelu złotówka.

 • ...}}--> Kartę zostaw w domu Wybierając się po zakupy, bierzmy ze sobą gotówkę, a nie kartę. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez NBP, wydajemy wtedy nawet o 90 zł mniej(...) produkty, które szybko się psują, takie jak nabiał, surówki, sałatki. Dolne – na te do szybkiego przetworzenia – surowe mięso, ryby. Trzymajmy je w woreczkach foliowych lub pojemnikach.

 • Owoce i warzywa: Jak sprawić, by były świeże na dłużej?

  Co zrobić, gdy kosze i lodówki kipią od nadmiaru owoców lub warzyw? Oto kilka prostych trików, dzięki którym przedłużysz ich świeżość ! Truskawki Sezon na truskawki trwa zdecydowanie za krótko(...) warzywa i owoce. Niestety, nie jest to najlepszy pomysł. Pocięte na kawałki produkty, do tego owinięte folią, zdecydowanie szybciej ulegają zepsuciu. Ponadto, nigdy nie wiadomo, jak długo leżą zabezpieczone...

 • Jak zwolnić tempo i znaleźć czas dla siebie?

  ...równowagi w życiu. W odnalezieniu 5 minut dla siebie pomagają nowoczesne rozwiązania, jak chociażby zakupy spożywcze online, które pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu, a także związanych z nimi nerwów(...)Jesteśmy narażone na stres zarówno w pracy, jak i w domu, co stało się już niemal zjawiskiem powszechnym. Na szczęście dzięki wygodnym rozwiązaniom i modzie na wolniejsze tempo życia, możemy bez...

 • Zakupy z Jolantą Pieńkowską

  O wyprawach na zakupy do Nowego Jorku, o swoich sposobach na odreagowanie stresu, o tym, co myśli o znanych Polakach i czego w życiu żałuje - opowiada Jolanta Pieńkowska.