• Informacje na temat:

  jak zrobić pudełko z papieru

Artykuły na temat: jak zrobić pudełko z papieru
 • ...dekoracji. Tekturowe pudełko na zdjęcia Najpierw pomaluj pudełko akrylową farbą. Gdy farba wyschnie, naklej na wieko wyciętą z serwetki gałązkę bzu, tak jak opisano powyżej. Po wyschnięciu motywu...

 • Kłopoty z wyborem prezentów często pokazują, że słabo się znamy i nie rozmawiamy o swoich marzeniach. Jak mądrze wybrać podarunki dla najbliższych?

 • Filiżanka z masy papierowej

  Tę niezwykłą filiżankę możesz zrobić w domu samodzielnie!

 • ​Jak zapakować świąteczne prezenty

  ...techniką znajdziemy w sklepach dla osób zajmujących się rękodziełem, albo w internecie. Cała sztuka polega na tym, by ozdobić pudełko motywami wyciętymi z papieru, a następnie utrwalić je lakierem. Gdy(...). I tak, z szarej papierowej torby na śniadanie, możemy przy odrobinie wyobraźni i kolorowego papieru wyczarować niepowtarzalne opakowanie na zestaw kosmetyków czy książkę. Wystarczy - w przypadku...

 • Jak młody bóg

  ...? - zdziwiłam się. - Wybacz, ale muszę się czymś powachlować. Tak się tu nagle zrobiło gorąco? - zaśmiała się. - To pewnie skutek napięcia seksualnego między wami. - Jakiego napięcia, na miłość boską(...) krasomówcze zapędy obcasem moich pantofli. - Auć! - jęknęła, a ja dokończyłam. - O niczym istotnym! Naprawdę! - Oczywiście - odparł bez przekonania. - A jak tam moje dokumenty? - Przefaksowane - rzuciłam...

 • Prezenty własnej roboty

  Samemu też można wyczarować piękne prezenty. Podpowiadamy jak!

 • Powrót taty

  To, jaką jesteś kobietą, bardzo zależy od pierwszego mężczyzny w twoim życiu - od ojca. Czy wierzysz w siebie? Jakich wybierasz partnerów? Czy szybko podejmujesz decyzje? Wiele cech i zachowań córka "dziedziczy" po swoim tacie. Wasze relacje z dzieciństwa mogą być źródłem kobiecej siły albo... niepewności. Co zrobić, gdy emocjonalny spadek po ojcu przeszkadza być szczęśliwą?

 • Bogini ery automobilu: Tamara Łempicka

  Tamara Łempicka była dokładnie taka jak kobiety na jej obrazach: chłodna, egoistyczna, wyemancypowana, nawet rozwiązła. Wyglądała jak gwiazda filmowa, zresztą uwielbiała, kiedy mylono ją z Gretą Garbo, i fotografowała się starannie upozowana i ­obwieszona brylantami. Potem te fotografie rozsyłała do prasy, bo nauczyła się, że sztuka wymaga skutecznej reklamy.

 • Zakaz kochania

  Czy miłość może być niemoralna? Zła? Przecież to serce wybiera, nie rozum. Anka zakochała się w ojcu swojego męża. Matylda w księdzu, który otoczył ją opieką. Zuzanna w bliskim kuzynie. Znalazły w tych związkach coś, czego nie dali im inni mężczyźni. Tylko jak kochać z poczuciem winy? A może zakazany owoc smakuje najlepiej?

 • Ostatni dzień lata

  ...wolniej. Czy wczesne przekwitanie oznacza koniec młodości? I jak pogodzić się z faktem, że już nigdy nie przytulą własnego dziecka?