• Informacje na temat:

  jak zrobić przysmaki dla psa

Artykuły na temat: jak zrobić przysmaki dla psa
 • Nie dla psa kiełbasa i... wiele innych pokarmów. Choć twój psiak chętnie jadłby to samo, co ty, taka dieta mogłaby mu nie posłużyć. Co więc nie powinno znaleźć się w misce?

 • Pies czuje jak trzyletnie dziecko. Nietrudno sobie wyobrazić rozpacz porzuconego trzylatka... Niestety, wiele osób nie bierze pod uwagę cierpienia czworonoga.

 • Firma pod psem

  Najlepiej wychodzi nam to, co kochamy. Więc jeżeli w naszym życiu najważniejsze są zwierzęta, dlaczego nie zbudować firmy wokół nich? Anecie, Karolinie, Ani i Emilii to się udało. Choć każda z nich zajmuje się innym „psim” biznesem.

 • O psie, który zwąchał miłość

  ...wiedziałam, co robić - przepraszać mężczyznę czy gonić szalonego psa? W końcu zdecydowałam się na to drugie. Jednak łatwiej powiedzieć, niż zrobić. Bresil myślał, że ja się z nim bawię! Ganiał w kółko(...)... facetem od czapki. Tak niefortunnie zajechałam mu drogę, że runął w śnieg jak długi. "Nie, to niemożliwe! Co za pech! Dlaczego trafiłam akurat w tego przystojniaka?", znów ubolewałam. "Teraz już na...

 • ...pośpiechu i skupienie na zmysłowych doznaniach: smaku, kolorach, zapachu. Ludzie, którzy lubią gotować, traktują je jak rodzaj nagrody, przyjemność, czas dla siebie. Nie bez znaczenia jest, że każdy(...) malownicza, dlatego szefowie kuchni to doskonali kandydaci na tzw. osobowości medialne. Opinia eksperta: Jedzenie jest jak seks O: Parę lat temu Polacy...

 • 10 powodów, dla których warto odwiedzić Chorwację jesienią

  Chorwacja oferuje turystom piękne miejsca, ciekawe imprezy i wiele innych atrakcji przez okrągły rok. Istnieje co najmniej 10 powodów, dla których warto odwiedzić ten niezwykły kraj w najbliższych miesiącach.

 • Jaki jest smak wakacji?

  ...drzewka, a on mówi, że nic nie chce: Przecież jesteś idiotą z północy, i tak nie masz pojęcia jak zrobić oliwę więc ja będę ją robił, zabierał sobie część a reszta będzie dla ciebie, będziesz się mógł(...) obwoźne sklepiki. Pan z rybami albo z pomidorami. Najczęściej bardzo wcześnie rano, więc sąsiedzi je dla mnie kupują. W tym roku figa mi się bardzo rozrósł,a więc będę musiał zrobić trochę dżemu...

 • Sybilla Berwid-Wójtowicz: Wszystko o żywieniu kota

  Dr n. wet. Sybilla Berwid-Wójtowicz (specjalistka żywienia klinicznego) od ponad 10 lat zajmuje się profesjonalnym poradnictwem zootechnicznym. Jej porady można znaleźć zarówno w czasopismach dla właścicieli zwierząt jak „Kocie Sprawy” czy „Mój Pies”, jak i specjalistycznych pismach dla lekarzy weterynarii czy hodowców. Uczestniczy w licznych spotkaniach gdzie prowadzi warsztaty i wykłady...

 • Staszek Karpiel Bułecka apeluje o pomoc

  Staszek Karpiel-Bułecka kocha zwierzęta, w szczególności psy. Pomaga im, kiedy tylko może. Nie lubi się z tym obnosić, jednak dla nas zrobił wyjątek, bo... liczy się cel. Zobacz apel muzyka i wesprzyj jedno z najuboższych schronisk w Polsce!

 • 5 porcji witamin dla dziecka

  ...zjadają ważne dla nich przysmaki - na talerzu zostaje surówka, pomidor z kanapki czy sałatka owocowa, a milusińscy bądź to wybierają inne elementy dania, bądź nie chcą jeść nic. Co zrobić, aby codzienne posiłki nie były męczącym rytuałem, a stały się przyjemnością dla dziecka i dla rodzica?