• Informacje na temat:

  jak zrobić oryginalne mydelko

Artykuły na temat: jak zrobić oryginalne mydelko
 • Siądźmy do maszyn, by stworzyć oryginalne i niedrogie ubrania. Podzielmy się doświadczeniami, pomysłami i… materiałami. I bawmy się dobrze!

 • Maroko południowe: Co zrobić i co zobaczyć

  Kiedy wysiądziesz z samolotu w Maroku i poczujesz jego zapach, już będziesz wiedzieć, że kiedyś tu jeszcze wrócisz - przepowiedziała moja koleżanka, a ja po tygodniu zwiedzania południowej części tego kraju jestem pewna, że zrobię to z wielką przyjemnością. Pobyt w Maroku jest ucztą dla wszystkich zmysłów. Co zrobić i zobaczyć w południowej części Maroka?

 • Prezenty, które dajesz, wiele mówią o tobie

  Podarunki od Koziorożca są użyteczne, natomiast lubiący piękne przedmioty Byk ofiarowuje rzeczy oryginalne. Poznaj upodobania poszczególnych znaków zodiaku, sprawdź jaki prezent będzie dla kogo najlepszy.

 • Pora na dobranoc

  ...wyświetlania i płyt winylowych ze słuchowiskami. Szczególne miejsce zajmują oryginalne folie z kadrami z filmów animowanych, takich jak Bolek i Lolek, Reksio, Porwanie Baltazara Gąbki, Miś Kudłatek. Są też(...)? Jest to pytanie, na które nie ma prostej odpowiedzi. Nie było momentu olśnienia, jak u Pomysłowego Dobromira, to jedynie w bajkach ten proces jest taki nieskomplikowany. Pamięć o bohaterach dawnych...

 • Jestem zmienna

  ...szablonów. Pamiętam białą bluzkę: okrągły kołnierzyk obszyty falbanką i haftowane mankiety. Od dzieciństwa wiedziałam, jak wygląda warsztat krawiecki. Wszędzie tasiemki, koronki. Mama umiała zrobić(...) ubierania się inspiruje Polki. O jakich ciuchach marzyłaś jako nastolatka? Małgorzata Kożuchowska: Dorastałam w czasach, kiedy sklepy nie oferowały nic. Potrzeba było nieźle się nagłowić, żeby...