• Informacje na temat:

  jak zrobić makijaż wrozki

Artykuły na temat: jak zrobić makijaż wrozki
 • Piękno last minute

  Karp usmażony, stół nakryty, a ty... czujesz się jak Kopciuszek? Nie czekaj na dobrą wróżkę. Bez niczyjej pomocy zmienisz się w piękność. Wystarczy pół godziny.

 • M jak miłość, O jak obsesja

  Marta chciałaby być chipem w mózgu męża - wiedziałaby, co myśli, widząc inną kobietę. Kinga marzy, by dziewczyny chodziły w czadorach. Narzeczony nie mógłby patrzeć, jak faluje im biust. Maciek po prostu wie, że Ewa go zdradza. Więc szuka śladów: w telefonie, w komputerze, na jej ubraniu. Zazdrość, choć podobno płynie z miłości, może ją zniszczyć.

 • Sylvia Plath w Nowym Jorku. Lato 1953

  Elizabeth Winder rzuca światło na ten etap w życiu Sylvii Plath, próbuje odczarować mit, który stworzyła sama bohaterka. Świetnie oddaje klimat lat pięćdziesiątych, zachwyca ją estetyka tamtych czasów, skupia się na tym, co mogło cieszyć młodą dziewczynę - szykowne ubrania, eleganckie potrawy, makijaż - emblematy dorosłego i światowego życia.

 • Agnieszka Osiecka: Życie jest balem

  Niebieskooka blondynka z warkoczem. Szara myszka, jak mówią o niej przyjaciółki. "Modelowa polska panienka z dworku o regularnych rysach z grubym blond warkoczem", pisze Urban. Jedna z najpopularniejszych postaci powojennej Warszawy. Celebrytka? Raczej anty. Bywalczyni, ale jakby od niechcenia. Nienachalna. A mimo to rzuca się w oczy.

 • Katarzyna Bujakiewicz: Teraz chcę być królewną

  Praca była dla niej długo na pierwszym miejscu. Lubiła życie singielki. Tego jedynego poznała późno, gdy zdążyła już zwątpić, że znajdzie odpowiedniego partnera. Trzy lata temu została matką. Zmieniła priorytety, teraz najważniejsza jest rodzina. Katarzyna Bujakiewicz skończyła we wrześniu 41 lat i przyznaje: „Nigdy nie byłam tak szczęśliwa jak teraz”.

 • "Seks w wielkim mieście" kontra "Dziewczyny"

  Praca w korporacji czy własna firma? Szpilki od Manola Blahnika czy balerinki z przeceny? Miłość ślepa czy z rozsądku? Bohaterki dwóch kultowych seriali, tak jak bohaterki tego tekstu, są z różnych generacji, ale pytania zadają sobie podobne.

 • ...w dziwnym miejscu takim jak pobliski sklep spotkać kogoś, na kim chciałabyś wywrzeć wrażenie. A łatwiej się to zrobi w delikatnym makijażu niż w dresie. Horoskop przygotowała wróżka Joanna Wiśniewska(...) honor do kieszeni i porozmawiać z osobami, które może wcześniej potraktowałeś nieco opryskliwie. Uważaj w tym miesiącu na zakupy. Może dopadać cię szaleństwo wydawania. Możesz działać jak w amoku...

 • Wynajęłam detektywa

  Zdrada, oszustwo, kłamstwo. Fakt czy tylko podejrzenie? Jak to sprawdzić? Są sytuacje, w których kobieta czuje się bezbronna. Ale może mieć sojusznika – to detektyw. On będzie śledzić męża, podsłuchiwać pracowników. Ostre metody? Tak, ale konieczne, bo w obronie własnej, mówią kobiety, które zgłosiły się po pomoc do agencji detektywistycznej.

 • Wielkie ochłodzenie

  ..., szybko rezygnuje. - Cały czas tłumaczę sobie: "To chwilowe, przejdzie, jak trochę wyhamujemy z pracą". Teraz wracamy do domu tak wykończeni, że często zasypiam w ubraniu i makijażu. A Antek przysnął(...) numer jeden Wojtka. Co jakiś czas chwyta go za pluszowe ucho i ciągnie do więzienia, w głąb szafy. Areszt nigdy nie trwa długo, bo Olga dba o królika. I o to, by w małżeńskim łóżku dobrze było...

 • Kobiety na kształt gazety

  ...kosmetycznego tynku. Nie lepiej jest z naszymi paniami. Większość z nich nawet nie potrafi poprawnie zrobić sobie makijażu. Drogie panie, makijaż robi się, nie według reklamy tylko waszej urody. Specjalista(...) tytułami artykułów, oraz kuszą wyjątkową ceną. Zastanawia mnie, jak to jest możliwe, że w dobie prawa rynku, który w szczególności dotyczy wydawnictw prasowych, jest wydawane tyle tytułów z przeznaczeniem...