• Informacje na temat:

  jak zrobić makijaż białej damy

Artykuły na temat: jak zrobić makijaż białej damy
 • Marieta Żukowska: Żyję jak z nut

  Nigdy nie wiemy, co da nam siłę. Jej - gra na skrzypcach. Ćwiczyła bez końca: dwa takty i powtórka. I znów. Była najmłodsza w internacie. "Wiem, co to wytrwałość i samodzielność", mówi Marieta Żukowska. Z takim kapitałem łatwiej przebić się w świecie filmu, zbudować partnerski związek, być mądrą matką. Żyć... jak z nut.

 • Małżeństwo jak miesiąc miodowy

  ..., a codzienność wdziera się do każdej sfery życia. Oczywiście, mieszkając razem trudno na co dzień wyglądać jak model czy modelka, ale unikajcie rozciągniętych dresów, rozmazanego makijażu czy większej(...) w końcu rutyna i codzienność. Jak temu zapobiec? Znamy kilka sprawdzonych sposobów na to, żeby w waszym małżeństwie iskrzyło nawet długi czas po ślubie. 1. Dzielcie się obowiązkami Jedną z najczęstszych...

 • Jesienny make-up: Ciemne usta

  Odkryj najnowsze trendy w makijażu i daj się zahipnotyzować fantazyjnym odcieniom jagód, fioletów i bordo - najlepiej w modnym matowym wykończeniu. Sprawdź, jak zrobić perfekcyjny makijaż ust w ciemnym odcieniu szminki?

 • 30 łatwych sztuczek, które odejmą ci 10 lat!

  Cudów nie ma, ale... Wprowadzając całkiem niewielkie zmiany w swojej diecie, garderobie, makijażu i – co najważniejsze – sposobie bycia, możesz sprytnie oszukać swój numer PESEL.

 • Jak zostać gwiazdą

  Przypadek nieuleczalny: 20 lat na małym ekranie. Do pracy chodziła nawet z wysoką gorączką. Dziś już tak nie goni za sukcesami zawodowymi i ma czas na miłość. W SHOW wspomina trudne początki i radzi, jak zrobić karierę w telewizji.

 • Jak zostać gwiazdą

  Przypadek nieuleczalny: 20 lat na małym ekranie. Do pracy chodziła nawet z wysoką gorączką. Dziś już tak nie goni za sukcesami zawodowymi i ma czas na miłość. W SHOW wspomina trudne początki i radzi, jak zrobić karierę w telewizji.

 • Kobieta jak milion dolarów

  ...! G jak godzina Szanuj swój czas i innych, próbując go efektywniej wykorzystywać. Zapisuj wszystko to, co masz zrobić w kalendarzu. Podziel każdą godzinę czasu wolnego na pięć(...) uchodzący za bogatych tak naprawdę rzadko są rozrzutni i obnoszą się z posiadanymi dobrami. Bardziej od trwonienia dóbr, interesuje ich pomnażanie majątku. Bierz z nich przykład! M jak makijaż Kupuj...

 • Dbanie o siebie nie musi być takie drogie

  Masz w głowie utarty stereotyp, że dbanie o siebie i zdrowy tryb życia nie idą w parze z oszczędzaniem? Przekonamy Cię, że zupełnie się mylisz! Zdrowe jedzenie, świetny makijaż, zadbane ciało – wcale nie musisz wydawać na to fortuny! Wypróbuj nasze propozycje i przekonaj się sama, że dbanie o siebie wcale nie musi być drogie.

 • ...wody, jak to narzucają nam najlepszej klasy dietetycy czy inne wyrocznie, których chcemy słuchać, bo przecież jest to modne. Może trend ten narzucili sami producenci wody mineralnej, aby zwiększyć(...), do life stylowej gazety, gdzie można by było przeczytać 100 możliwych sposobów (na każdą kieszeń) o to jak dbać o swoje oczy. Wierzę, że znalazłoby się kilka kultowych pozycji, o których najlepsi...

 • Chcesz dobrze widzieć bez ograniczających pole widzenia ramek okularów? Uprawiać sport bez skrępowania, móc pokazać makijaż w pełnej krasie i wreszcie zapomnieć o wadzie wzroku? Wypróbuj soczewki kontaktowe! Oto mini-przewodnik, który pomoże Ci w podjęciu decyzji.