• Informacje na temat:

  jak zrobić łatwe kolczyki

Artykuły na temat: jak zrobić łatwe kolczyki
 • Joanna Horodyńska: Łatwo mnie zranić

  ...spokój z tym wszystkim? - Każdego dnia o tym myślę, ale chyba jeszcze do tego nie dojrzałam. W każdej chwili mogę to zrobić. Przecież to jest łatwe - być w nim i wyjść z niego. Nie jestem od niego(...) wiedzę i zarabiać na tym pieniądze. Mogła pani zrobić większą karierę w modelingu? - To był dylemat, ponieważ kiedy wróciłam na jakiś czas z Paryża do Polski, zadzwoniła do mnie koleżanka...

 • 30 łatwych sztuczek, które odejmą ci 10 lat!

  .... Mogą być to np. okazałe, połyskujące kolczyki lub naszyjnik. 12. Jedz jak najwięcej świeżych warzyw Szczególnie polecamy paprykę! 1 średnia sztuka zaspokoi dzienne zapotrzebowanie na wit. C. Ułatwia(...) naturalny połysk. Blask przywrócisz czuprynie stosując naturalną płukankę do włosów z octem jabłkowym. Usuwa on wszelkie osady z włosów, zamyka ich łuski, przez co stają się świetliste. Jak to zrobić...

 • Zośka Papużanka: Świat dla ciebie zrobiłem

  To książka o tym, że nie ma nas bez innych. Że nie umiemy być ze sobą, chociaż tego właśnie potrzebujemy najbardziej. I że bycie razem nie jest ani trudne, ani łatwe. I że z tej łatwości i trudności robią się historie, które trzeba opowiedzieć.

 • Jak za pomocą biżuterii podkreślić swój styl?

  Oryginalne kolczyki, pierścionek z rzadkim kamieniem czy łańcuszek z rzucającą się w oczy zawieszką pomogą ci wyróżnić się z tłumu i podkreślić swój styl. Jak dobierać dodatki tak, by pasowały i do stylizacji, i do naszej urody?

 • Jak ubrać się na wesele jako gość?

  Sezon ślubów i wesel w pełni! Wiele z nas staje przed dylematem – co założyć na takie przyjęcie jako gość? Sklepy mają szeroką ofertę, dlatego trudno się zdecydować na jedną stylizację, która będzie jednocześnie modna i odpowiednia do okazji. Sprawdź, jak wybrać stylizację na wesele, aby ubrać się zgodnie z trendami i nie popełnić modowego faux-pas.

 • Jak wybrać idealny prezent, mając ograniczony budżet?

  ..., którym musieliśmy poświęcić nieco więcej czasu i podczas których tworzenia musieliśmy wykazać się kreatywnością i choć minimalnymi zdolnościami manualnymi. Jakie to prezenty? Możliwości jest(...)  Lovvi.pl . - Siostrze podaruj samodzielnie zaplecioną bransoletkę lub wykonane z drucików kolczyki, a mamie własnoręcznie pomalowaną szkatułkę na pierścionki lub wazon ozdobiony włóczką. Jednakże nie jeden...

 • Co zrobić, by ludzie cię doceniali

  ...te kolczyki? Wiem, że lubisz zielone, wybrałam je dla ciebie". - Nie wszyscy potrafią dostrzegać zalety i prawić komplementy. Jeżeli koleżanka szczędzi ci ich, naucz ją, jak to robić. Możesz(...) się upewnić, czy dobrze wypełniam te dokumenty". - Jeżeli w pracy zdarzy się jakaś awaria i trzeba wyjątkowo zostać dłużej lub zrobić coś dodatkowego, wykorzystaj tę sytuację. Pokaż, że zależy ci na...

 • Dorota Kolak: Dopiero się rozpędzam

  Aktorski sukces przyszedł... po 50. urodzinach. Smakuje jak deser życia i łatwo go przyjąć, bo dojrzałość chroni przed zarozumialstwem. I jeszcze dodaje energii. Dorota Kolak jest głodna wrażeń, pełna optymizmu. Dziś robi to, czego w młodości się bała! Przełamała lęk przed lataniem, wywalczyła angaż w świetnym teatrze i zaczęła nosić kolorowe ubrania.

 • M jak miłość, O jak obsesja

  Marta chciałaby być chipem w mózgu męża - wiedziałaby, co myśli, widząc inną kobietę. Kinga marzy, by dziewczyny chodziły w czadorach. Narzeczony nie mógłby patrzeć, jak faluje im biust. Maciek po prostu wie, że Ewa go zdradza. Więc szuka śladów: w telefonie, w komputerze, na jej ubraniu. Zazdrość, choć podobno płynie z miłości, może ją zniszczyć.

 • Alergia - jak z nią żyć?

  Nie jesteś przeziębiona, ale ciągle cieknie ci z nosa i oczy masz czerwone jak królik. To mogą być właśnie objawy alergii. Uczulić można się na wiele rzeczy i to w każdym wieku.