• Informacje na temat:

  jak zrobić kolorowy lakier do paznokci

Artykuły na temat: jak zrobić kolorowy lakier do paznokci
 • Proste triki, dzięki którym szybko wysuszysz lakier

  W upalne dni musisz uzbroić się w cierpliwość, jeśli zamierzasz pomalować paznokcie. Gdy temperatura otoczenia przekracza 20°C, trwa to naprawdę długo.

 • Co zrobić z ręczników papierowych?

  ...lubię eksperymentować z różnymi materiałami, więc takie wyzwanie to dla mnie świetna zabawa. Jak zaczęłam przygotowywać się do tego wpisu, to sama się nie spodziewałam, ile pomysłów można zrobić(...) - Sznurek - Lakier do paznokci Klej wikol rozpuściłam w ciepłej wodzie. Nadmuchałam balon i ustawiłam na naczyniu, abym mogła go oklejać papierem. Do tego pomysłu użyłam Foxy Mega, bo jest 2 razy...

 • Paznokcie w trzech stylach

  ...pomaluj od spodu białą .  Kolorowy – na urlop i na weekend To bardzo letni i radosny manikiur. Sprawi, że twoje dłonie będą wyglądały na młodsze. Jak go zrobić: Najpierw pociągnij paznokcie lakierem(...)Manikiur klasyczny jest idealny nie tylko na co dzień. Pasuje do wszystkiego, jest i elegancki. Sprawia, że dłonie zawsze wyglądają na zadbane. Jak go zrobić: Przed nałożeniem właściwego lakieru...

 • Im tekturka grubsza, tym lepiej – literki będą wtedy sprawiały wrażenie trójwymiarowych. Gdy klej przeschnie, pomaluj inicjały farbą lub oklej ozdobnym papierem. Możesz też ich brzegi przeciągnąć brokatowym lakierem do paznokci.

 • Paznokcie jak malowane

  Paznokcie są naszą wizytówką. Zadbane dłonie dodają elegancji i czynią kobietę bardziej atrakcyjną. Niejeden mężczyzna właśnie na to zwraca uwagę.

 • Pomalowane z pazurkiem

  Odważne i zdecydowane barwy lakierów do paznokci przyciągają uwagę.

 • Złote czasy makijażu

  W karnawale makijażem zawładnęło złoto. Pojawia się na powiekach, policzkach i paznokciach. Oprawę dla tego szlachetnego kruszcu stanowi czerń na powiekach oraz czerwień lub burgund na ustach.

 • Manicure hybrydowy krok po kroku

  ...chroniony przez bazę i lakier może niszczyć płytkę paznokcia. Pamiętaj o pielęgnacji. Po każdym odpowiednim zdjęciu hybrydy, zastosuj specjalną odżywkę, która wzmocni płytkę i skórki wokół.  Jak(...).  Nałóż bazę. Najlepiej typu peel-off. Wówczas łatwiej usuniesz lakier hybrydowy. Następnie umieść dłoń pod lampą (zgodnie z instrukcją), by utwardzić bazę.  Pomaluj paznokcie kolorowym lakierem dwa...

 • Pomyślna wróżba

  Pokaż mi dłoń, a powiem ci, kim jesteś. Nie znam się na chiromancji, ale za to doskonale wiem, jakie tajemnice kryje manikiur. Matowy zielony lakier? Odważny wybór. Brawa dla trendsetterki. Głęboka połyskująca czerwień? Lubisz klasyczną elegancję. Tylko ochronna odżywka... Wyczuwam zainteresowanie ekologią.

 • Podniebne dziewczęta, czyli o życiu stewardess w czasach PRL-u

  Epoka, która większości kojarzy się z szarością i niedostatkiem, im wręcz przeciwnie - z dalekimi podróżami, pięknymi ubraniami i kawą Nescą. Jak wyglądało życie stewardess w PRL-u? Czy dziś również zdecydowałyby się na wykonywanie tego zawodu? Na te i inne pytania odpowiedziała Anna Sulińska, autorka książki "Wniebowzięte. O stewardessach w PRL-u".