• Informacje na temat:

  jak zrobić kobieca i elegancka fryzure na włosach bardzo dlugich

Artykuły na temat: jak zrobić kobieca i elegancka fryzure na włosach bardzo dlugich
 • Kobiece fryzury na Walentynki

  Chciałabyś wyczarować z prostych włosów fryzurę w stylu hollywoodzkich gwiazd? Razem z ekspertem podpowiadamy, jak to zrobić krok po kroku.

 • Fryzury dobrane do kształtu twarzy Polek

  Okrągła? Kwadratowa? Podłużna? Do każdego typu twarzy można tak wystylizować włosy, by skorygować owal i dodać sobie urody. Radzimy wraz z ekspertem, jak podkreślić uczesaniem to, co w naszej twarzy najpiękniejsze.

 • Modne fryzury na nadchodzący sezon

  Złamane fale Możesz je wykonać za pomocą prostownicy lub specjalnej maszynki do robienia loków. Przed kręceniem tak samo jak przed prostowaniem użyj produktu chroniącego włosy przed wysoką(...) wysuszeniem, nałóż na nie piankę do modelowania. Poskręcane niedbale i nieregularnie pasma od dołu poprzypinaj wsuwkami. Gotową fryzurę ozdób z jednej strony dużą spinką, a będzie wyglądać jak prosto z wybiegu...

 • Fryzury 2010 - najnowsze trendy

  Romantyczne warkocze lub krótkie fryzurki z charakterem, fale w stylu lat 40. lub hippisowska swoboda - wśród fryzur, jakie styliści proponują na rok 2010, znajdą coś dla siebie zarówno miłośniczki klasyki, jak i panie lubiące nowoczesne cięcia.

 • Fryzury 2010 - najnowsze trendy

  Romantyczne warkocze lub krótkie fryzurki z charakterem, fale w stylu lat 40. lub hippisowska swoboda - wśród fryzur, jakie styliści proponują na rok 2010, znajdą coś dla siebie zarówno miłośniczki klasyki, jak i panie lubiące nowoczesne cięcia.

 • Wieczorowe koki

  Są eleganckie, bardzo kobiece, i wbrew pozorom można je zrobić także z krótkich włosów. Znajdź kok dla siebie!

 • Na chłopczycę

  Moda na krótkie włosy nie stała się od razu powszechna. Tylko nieliczne, bardzo odważne panie decydowały się na tak drastyczną zmianę w wyglądzie, która była odbierana jak zamach na symbol kobiecości(...) Reboux, zwanej królową modystek, dla której sztuka tworzenia kapeluszy nie miała żadnych tajemnic. Reboux karierę zaczynała jeszcze za czasów cesarzowej Eugenii, a przeczuwając zmiany, jakie miały...

 • Wieczorowo czy koktajlowo, czyli w czym na wesele?

  Sezon na wesela w pełni. Wybór odpowiedniej sukni, makijażu i fryzury to nie tylko problem panien młodych. Każda kobieta chce się na przyjęciu weselnym zaprezentować z jak najlepszej strony.

 • Wiosenna rewolucja na głowie

  Zaczynamy od kobiet. Styl uczesania zawsze idzie w parze z trendami w modzie. A wiosną i latem nawiązujemy do lat 40. Kobieta musi być kobieca. Odziana w zielenie, żółcie, pomarańcze i cukierkowe róże. Musi być energetycznie i ciepło. Do takiego stroju najbardziej pasują naturalne fryzury, brak kontrastów, bardzo delikatne łączenie kolorów, ekscytujący blask - zdradza Beata Berendowicz...

 • Powtórka z namiętności

  Kiedyś go kochałaś, potem zapomniałaś. Ale on znów pojawia się w twoim życiu. Tylko że już nic nie jest tak samo: masz męża, dzieci, dużo do stracenia. Co możesz zyskać? Czas nagle się cofnie. Będziesz adorowana, poczujesz się na powrót młoda, atrakcyjna. Trzy kobiety opowiadają, jak to jest drugi raz stanąć nad brzegiem tej samej rzeki. I czy warto do niej wejść.