• Informacje na temat:

  jak zrobić dobre wrażenie na pierwszej randce

Artykuły na temat: jak zrobić dobre wrażenie na pierwszej randce
 • Pięć kwestii, które mogą zniechęcić do ciebie mężczyzn na pierwszej randce

  Wychodzisz na randkę z mężczyzną swoich marzeń i chcesz zrobić dobre wrażenie? Sprawdź, czego należy unikać, by nie zniechęcić go do siebie na samym początku.

 • Oczaruj go na randce za pomocą 5 zmysłów!

  Randka to gra zmysłów i emocji. Chcesz wywrzeć jak najlepsze wrażenie podczas spotkania? Przygotuj się do niego tak, aby pobudzić wszystkie pięć zmysłów mężczyzny. Poniżej zdradzamy kilka sposobów, które mogą ci w tym pomóc!

 • Randki po rozwodzie

  ...z wdzięcznością o tym, co dobrego zrobiłaś i co dostałaś od innych, koncentrujesz się na jasnej stronie życia, doceniasz to, co robisz i kim jesteś. Zachowuj się tak, jakbyś uważała się za wyjątkową osobę(...).  V. Poczekaj z seksem Spotykasz kogoś, kto na pierwszej randce szalenie cię pociąga? Jeśli do tej pory gustowałaś w facetach, z którymi nie dało się żyć, możesz być pewna, że to ten sam typ. Pilnuj się...

 • Najgorsze stylizacje na randkę. Tego nie zakładaj

  Co zrobić, aby randka była udana? Oczywiście, że najważniejsze są dobry humor, osobowość i „to coś”, które sprawią, że poczujecie motylki w brzuchu. Jednak strój też się liczy. Radzimy jakich błędów unikać, żeby pierwsza randka nie okazała się ostatnią.

 • Na takie randki nigdy nie zabieraj dziewczyny!

  ...„Bolało jak spadałaś z nieba?”, „Podobasz mi się, nie zepsuj tego!”, „Jeśli nie wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, to mogę przejść obok ciebie jeszcze raz” – choć to może się wydawać niewiarygodne, istnieją jeszcze gorsze sposoby na podryw. Oto osiem przykładów pierwszych randek, po których nigdy nie będzie kolejnej!

 • Elżbieta Romanowska: Nie zaproszę faceta na randkę

  ...„Nie jestem tak wyzwolona, by zrobić pierwszy krok”, przyznaje aktorka. Na razie stawia pierwsze kroki w „Tańcu z gwiazdami”, a jej partnerem jest Rafał Maserak. Będzie kolejny romans w programie?

 • Jak poprawić związek w 48 godzin?

  Masz wrażenie, że temperatura uczuć stygnie, a na twoim związku zaczynają pojawiać się niebezpieczne rysy? Układa wam się nieźle, ale uważasz, że mogłoby by być jeszcze lepiej? A może czujesz, że twój związek potrzebuje natychmiastowego ratunku? Bez względu na to, jaka jest twoja sytuacja, w ciągu 48 godzin możecie naprawdę wiele zdziałać!

 • Drugi raz nam się uda! Co zrobić, abyś była szczęśliwa?

  ...ś odpowiedzialna za t ę relacj ę Nie możesz zakładać, że on się całkowicie zmienił lub że tobie uda się go zmienić. Jedyne założenie, jakie możesz zrobić to: będę pracować nad sobą. Masz wpływ na siebie(...) granice zapewniasz sobie, że ktoś nie będzie nadużywał twoich uczuć i dobrej woli. Jasno określcie swoje oczekiwania. Zasady, na jakich ten związek będzie dla was atrakcyjny i w ogóle będzie...

 • Jak znaleźć w internecie kogoś na całe życie?

  Nowoczesne portale randkowe cieszą się wielką popularnością. Nic dziwnego, coraz więcej kobiet znajduje partnera przez internet. Co zrobić, by i tobie się udało?

 • Slow love, czyli zdążysz się zakochać

  ...proc. zaaranżowanych przez Epsteina par znalazło się, jak mówi naukowiec, "na prostej drodze do miłości". Co ciekawe, to nieco niepoważne "udawanie zakochanych" ma dobre noty u psychologów, ponieważ(...) z mężczyzną poznanym przed ołtarzem i małżeństwa z miłości. Pod różnymi szerokościami geograficznymi ludzie i dziś testują wszystkie z wymienionych możliwości. A każda jakoś działa. Choć trudno w to...