• Informacje na temat:

  jak zrobić dlugotrwały makijaż

Artykuły na temat: jak zrobić dlugotrwały makijaż
 • Podkład jak druga skóra

  Idealnie ukryje niedoskonałości cery, wyrówna jej koloryt i… będzie niewidoczny! Wystarczy wiedzieć, jak właściwie go używać.

 • Jak zrobić modny makijaż

  Oto wskazówki wizażystki Eveline Cosmetics jak stworzyć modny makijaż, który w spektakularny sposób (jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki) odmieni wygląd, a tym samym poprawi nasze samopoczucie.

 • Jak zrobić modny makijaż

  Oto wskazówki wizażystki Eveline Cosmetics jak stworzyć modny makijaż, który w spektakularny sposób (jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki) odmieni wygląd, a tym samym poprawi nasze samopoczucie.

 • Jak błyskawicznie odmłodzić skórę

  ..., dzięki czemu będziesz wyglądała młodziej i odzyska zdrowy koloryt. Po drugie: Demakijaż Nigdy nie kładź się do łóżka w makijażu, ponieważ resztki pudru, tuszu i cieni zatykają pory, utrudniają regenerację skóry, a nawet mogą cię uczulić. Poza tym demakijaż powinien być wstępem do wieczornej pielęgnacji skóry: najpierw mleczko, później tonik lub płyn micelarny, a na końcu odpowiednio dobrany...

 • Test kredek do makijażu

  Cena kredki do makijażu nie świadczy o jej jakości. Dobre kredki można kupić już za kilkanaście złotych. Najdroższy z testowanych kosmetyków wypadł natomiast najgorzej.

 • Jesienny make-up: Ciemne usta

  Odkryj najnowsze trendy w makijażu i daj się zahipnotyzować fantazyjnym odcieniom jagód, fioletów i bordo - najlepiej w modnym matowym wykończeniu. Sprawdź, jak zrobić perfekcyjny makijaż ust w ciemnym odcieniu szminki?

 • ...wody, jak to narzucają nam najlepszej klasy dietetycy czy inne wyrocznie, których chcemy słuchać, bo przecież jest to modne. Może trend ten narzucili sami producenci wody mineralnej, aby zwiększyć(...), do life stylowej gazety, gdzie można by było przeczytać 100 możliwych sposobów (na każdą kieszeń) o to jak dbać o swoje oczy. Wierzę, że znalazłoby się kilka kultowych pozycji, o których najlepsi...

 • ...i jest jednym z najczęstszych powodów wizyt u dermatologa. Jego objawy nasilają się zwłaszcza jesienią, po wakacyjnej ekspozycji na słońce i w trakcie stresujących momentów, jakimi mogą być egzaminy lub powrót do pracy po kilkutygodniowych wakacyjnych wojażach. Co zrobić, aby zachować gładką, czystą skórę przez cały rok, nie tylko latem, i nie dopuścić do efektu „z odbicia”, czyli powrotu...

 • Bądź piękna nie wydając fortuny

  Kosmetyki wcale nie muszą być kosztowne. Oto nasze rady, jak je kupić za niewielkie pieniądze.

 • Uwielbiam nowe kosmetyki, a buszując po półkach drogeryjnych czuję się jak w siódmym niebie! Przyznam szczerze, że możliwość wypróbowania nowinek kosmetycznych jest dla mnie jak... całowanie ani jednym, ani drugim nigdy nie mogę się nasycić! ;-)