• Informacje na temat:

  jak zrobić bukiet z owoców i warzyw

Artykuły na temat: jak zrobić bukiet z owoców i warzyw
 • Być jak celebrytka

  Która z nas nie chciałaby żyć zdrowo, twórczo i bez stresu? Czy jest na to patent? Może znają go celebrytki, które uczą, jak zachować młodość, być w formie, nie stresować się i mieć czas na wszystko. Nasza dziennikarka Natalia Kuc kupiła ich książki i próbowała zastosować się do rad. Czy Beata Pawlikowska, Agnieszka Maciąg, Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek uczynią z niej szczęśliwszą kobietę?

 • Tadla i Kret: Jak prymuska z hipisem

  ...kawę z egzotycznymi przyprawami, którą Jarek mi przyrządza. Rewanżuję się świeżo wyciskanymi sokami z warzyw i owoców lub jego ulubionym omletem. Jarek do kuchni nie wchodzi, mnie z kolei gotowanie(...) tego nie rozumiałam, nie odstępowałam go na krok. Musiałam zaakceptować, że on w takich sytuacjach potrzebuje samotności.  Jestem poukładana - dopiero jak zamknę jedną szufladę, otwieram kolejną. Nie...

 • Maja Popielarska: Kwiaty uwielbiam tak samo jak czekoladę

  Kiedy wiosną do życia budzi się roślinność, miłośniczka przyrody Maja Popielarska przystępuje do pracy przed domem. Prezenterka TVN-u nie tylko opowiada, jak troszczy się o swój ogród. Wspomina też obrazy przyrody z dzieciństwa, gdy kilka lat mieszkała w Afryce.

 • Przydomowy ogródek cieszący oko aż do zimy i bukiety jak…marzenie. Oto nasze propozycje!

 • Niezwykłe ślubne aranżacje kwiatowe

  Wesela pod danym tytułem i dekoracje tematyczne to nowość w branży ślubnej. Świeże spojrzenie na ślubną scenografię kwiatową pobudza i dodaje energii zarówno parom młodym, jak i wykonawcom.

 • Słów kilka o dekoracjach ślubno-weselnych

  ...kilka pomysłów, jak udekorować dom, kościół, salę, plener i coś jeszcze - a wszystko po to, by waszym gościom zaparło dech w piersiach.

 • ...przymrozków. Pierwsze grabienie. Usuń z trawnika zimowe pozostałości, a następnie napowietrz go, nakłuwając podłoże np. widłami. Warzywnik. Pod koniec miesiąca wysiać już możesz np. marchew(...) w gruncie. Podobnie jak byliny, trawy, mieczyki oraz ozdobne rośliny drzewiaste. Sprzątanie. Oczyść oczko wodne i sprawdź, czy jest szczelne. Na balkonie Letni klomb. Już w kwietniu pomyśl...