• Informacje na temat:

  jak zrobić buciki dla dziecka

Artykuły na temat: jak zrobić buciki dla dziecka
 • Hej lala, bucik ci się rozwala!

  W autobusie tłok. Na wolnym miejscu obok młodej dziewczyny siada mężczyzna. Po chwili kładzie palce na jej nodze i zaczyna przesuwać dłoń ku górze. Ona wstaje i zmieszana wysiada z autobusu. Niby nic się nie stało, ale pozostał niesmak i poczucie, że przekroczono jakąś granicę. Do takich i podobnych doświadczeń, związanych z molestowaniem w przestrzeni publicznej, przyznaje się ponad 80% Polek.

 • Polskie komunie wystawne jak... ślub

  Komunia ma być dla dziecka wielkim przeżyciem. Jednak coraz częściej staje się imprezą... dorosłych, którzy chcą olśnić przepychem rodzinę i znajomych. Czy komunijnego przyjęcia nie można zrobić skromniej, bez pompy i nerwów?

 • Tak bardzo chciałam mieć dziecko

  ..., dlatego tak bardzo mi zależało. Moja teściowa i matka uważały, że coś ze mną nie tak, skoro nie mogę urodzić dziecka. Wydały już wyrok: to ja byłam winna, że nie mogę zajść w ciążę. Ja byłam winna(...) z całą rozpaczą z powodu braku dziecka. A ja tak bardzo chciałam je mieć! Potem próbował mnie przekonywać, że to nieporozumienie, incydent bez znaczenia, po pijaku. Że był w stresie, potrzebował kobiety...

 • Jak ubierać niemowlę?

  Kupowanie ubranek dla mającego się pojawić dzidziusia to ulubione zajęcie wielu przyszłych mam a nierzadko też tatusiów. Przed porodem warto skompletować już całą wyprawkę dla naszego noworodka, tak aby następne zakupy odzieżowe można było zrobić dopiero za 3 - 4 miesiące.

 • Dla Neokobiet nie ma rzeczy niemożliwych!

  Niedawno skończyły studia, skaczą ze spadochronem, jeżdżą w rajdach, podróżują, produkują sery, prowadzą blogi, zajmują się dziećmi i… wnukami. Dla tych kobiet życie zaczęło się po pięćdziesiątce i udowadniają, że na nic nie jest za późno.

 • Drugie dziecko? Za trzy lata!

  Jest najgorętszą polską gwiazdą, ale miarą prawdziwego sukcesu jest dla niej szczęśliwy dom. W rozmowie z SHOW Natasza zdradza najważniejsze życiowe plany: te prywatne.

 • Błyskawiczne ukojenie dla skóry

  Podczas upałów cienki i delikatny naskórek niemowlęcia staje się jeszcze bardziej wrażliwy na działanie czynników zewnętrznych. Co zrobić, gdy na ciele maluszka pojawią się zaczerwienienia lub odparzenia?

 • Marek Bachański, doktor od spraw niemożliwych, Dorota Mirska-Królikowska

  Marihuana medyczna to temat, który budzi skrajne emocje, dzieli społeczeństwo, media i ustawodawców. Rodzice chorych dzieci, dla których jedyną szansą na przeżycie są preparaty z konopi i specjaliści tacy jak dr Marek Bachański, prof. Jerzy Vetulani, dr Jerzy Jarosz przekonują do jej legalizacji. Przeciwnicy obawiają się narkotycznej plagi…

 • Pokaż, że jesteś dobra

  Po kilku latach przerwy szukasz pracy. Czym przekonać osobę, która ma cię zatrudnić? Oprócz zawodowego doświadczenia i znajomości języków liczą się też „miękkie” kompetencje. Doradcę Sabinę Dąbrowską-Olbryś z portalu pracuj.plpytamy, jak je w sobie odkryć. I jak udowodnić przyszłemu szefowi, że właśnie ciebie potrzebuje?

 • Wyprawka dla noworodka - co tak naprawdę jest potrzebne?

  ...ceratce przewijaka, delikatnie oczyścisz nimi buzię dziecka, gdy uleje pokarm po karmieniu, czy rozłożysz na dnie wanienki podczas kąpieli, żeby zapobiec ślizganiu się malucha. Kosmetyki Potrzebne będą(...) dla niemowląt. Do przemywania oczu możesz użyć albo soli fizjologicznej zakupionej w aptece, albo czystej wody - zwilżonym gazikiem delikatnie przemyjesz oczka dziecka. Wybierając szczoteczkę do...