• Informacje na temat:

  jak zniwelować cienie

Artykuły na temat: jak zniwelować cienie
 • Mam 37 lat, kilka lat temu wokół oczu pojawiły się drobne zmarszczki. Oprócz zmarszczek moją bolączką są cienie pod oczami. Mam także niezbyt długie i gęste rzęsy.

 • Makijaż cery dojrzałej. Jak go wykonać?

  Wiele kobiet po czterdziestce stara się za wszelką cenę zamaskować niedoskonałości cery, które są naturalnym następstwem starzenia się skóry. W efekcie często popełniamy poważne, makijażowe błędy, a nasza twarz wygląda na bardziej zmęczoną. Jakimi kosmetykami pielęgnować skórę i na co zwracać szczególną uwagę w codziennym makijażu? Oto krótki poradnik.

 • Posylwestrowe sos dla urody

  Widoczne zmęczenie i cienie pod oczami - w prosty sposób, domowymi sposobami można zniwelować pozostałości po szampańskiej zabawie. Sok pomidorowy, sok z cytryny, świeży ogórek - to naturalne upiększacze i posylwestrowe SOS dla urody.

 • Jak pokonać kurze łapki

  ...? Przechowuj krem w lodówce. Dzięki temu, kiedy go nałożysz, zadziała jak chłodny kompres. Jak ukryć cienie Wybierz kremowy korektor. Nakładanie zbyt ciężkiego produktu (np. w sztyfcie) sprawi, że(...)Zmarszczki, cienie, opuchnięcia... To one sprawiają, że wyglądamy nie tylko na starsze, ale i na zmęczone. Kryjący makijaż to najszybsze, ale też krótkotrwałe rozwiązanie problemu. Przede wszystkim...

 • Jak zmienia się skóra w ciągu dnia

  ...oznaki trudno zauważyć, jednak jeśli jest ich wiele, efekty są widoczne. Dzienne starzenie się skóry to taki sam proces jak ten zachodzący w dłuższej perspektywie czasu. Jak dobrze wstać skoro świt(...) całym dniem, traci energię - podobnie skóra. Widoczny staje się zmęczony wyraz twarzy, zmarszczki pogłębione, pod oczami pojawiają się cienie a skóra staje się szara. Zauważalna jest także utrata...

 • Nowy trend w makijażu. Powieki mają być jak rajski ptak

  ...​Zimą zwykle królują szarości, beże i inne "smutne" kolory. W tym sezonie zapominamy o tym i na powieki kładziemy cienie w żywych barwach od różu, fioletu, niebieskiego, przez opalizujące złoto i pomarańcze po ciemne brązy. Staramy się, by powieka była wielokolorowa. Ma być najbardziej widoczna w naszym makijażu i stanowić jego główny punkt. Kolory te stosujemy do wszystkich tęczówek.

 • Jak jedzenie wpływa na naszą skórę?

  ...naszej diety szkodzą, a czasem po prostu szpecą.  - Patrząc na twarz pacjenta, zmarszczki, niedoskonałości i zmiany skórne, jestem w stanie szybko określić, jakich produktów nadużywa w swojej diecie(...) naszego zdrowia. Mapowanie twarzy, to technika, która opiera się na starożytnej medycynie i łączy konkretne części twarzy z poszczególnymi narządami, podobnie jak ma to miejsce w przypadku refleksologii...

 • Jak malować oczy

  ...złocistym odcieniem). Od kącika zewnętrznego ponad załamaniem powieki nanieś smużką cień ciemniejszy (np. miedziany). Muśnij nim też 1/4 dolnej powieki oraz kącik zewnętrzny i przeciągnij ku górze(...) spojrzeniem. Tak wykonasz makijaż: Jasny opalizujący lub rozświetlający cień (np. rozbielony róż) nałóż na górną powiekę i rozetrzyj ponad linię załamania. Cieniem nieco ciemniejszym...

 • Jak ładnie wyjść na zdjęciu

  Raz na jakiś czas potrzebujemy nowych zdjęć do różnego rodzaju dokumentów. Na ogół nie jesteśmy z nich zadowolone. Co robić, aby dobrze wypaść?

 • Raz na jakiś czas potrzebujemy nowych zdjęć do różnego rodzaju dokumentów. Na ogół nie jesteśmy z nich zadowolone. Co robić, aby dobrze wypaść?

Wideo na temat: jak zniwelować cienie
Dyskusje na temat: jak zniwelować cienie