• Informacje na temat:

  jak zmienić lekarza rodzinnego

Artykuły na temat: jak zmienić lekarza rodzinnego
 • Jak chronić płuca?

  Choroby płuc to jedna z najczęstszych przyczyn zgłaszania się do lekarza pierwszego kontaktu. Najczęściej chorujemy na zapalenie oskrzeli. Każdego roku w sezonie infekcyjnym dotyka ono nawet kilkuset tysięcy Polaków. Z dolegliwościami należy zgłosić się do lekarza rodzinnego lub pulmonologa.

 • Jak przechytrzyć geny?

  Martwisz się, bo w twojej rodzinie wiele osób zapadało na tę samą chorobę? Każdy człowiek ma dziedziczne skłonności do jakichś schorzeń. Ale pamiętaj, że geny to nie wszystko i że możesz zrobić bardzo wiele, by nie zachorować.

 • Jak Polki uwierzyły, że tylko piękne będą szczęśliwe

  Dziś nikomu nie opłaca się za darmo, za pomocą telewizji, edukować grubasa, jak ma jeść, żeby chudnąć. - Dziś odchudzanie to biznes, w którym liczą się pieniądze i handel emocjami - mówi Barbara Markowska.

 • Jak wreszcie powiedzieć "nie" teściowej

  Nawet jeśli zwykle nie masz problemów z odmawianiem, sprzeciwianie się despotycznej matce partnera może od lat sprawiać ci kłopot. Jak grzecznie postawić jej w końcu granice?

 • Jak przygotować się do podróży do USA?

  Planujesz podróż do Stanów Zjednoczonych? Jakich formalności należy dopełnić, by otrzymać wizę oraz jak się przygotować, by bez kłopotów zwiedzić terytorium USA.

 • Zdrowie po 40-tce: Jak dobrze o nie zadbać

  Około 40. roku życia metabolizm zarówno kobiet jak i mężczyzn słabnie. Rośnie wtedy ryzyko wielu chorób. Dlatego osiągając ten wiek, oprócz hucznych urodzin, warto też zafundować sobie zdrowotny bilans. Podpowiadamy, co konkretnie należy wtedy zbadać.

 • ​Zofia i Jerzy Nowosielscy: Jak Sunieczka z Sukiem

  ...teatrów muzycznych. Epidemia Zofia Gutkowska też bierze udział w wystawie, pokazuje obrazy i grafiki: lekkie, surrealistyczne bryły - stożki, walce, kule zawieszone w przestrzeni jak w stanie(...) szkolne lata Ewa Jurkiewicz - i z początku nawet nie zauważyłam, że ona ma niesprawną rękę po Heine-Medina. Tylko pamiętam, jak nagle coś zaświeciło, a to przez jedwabną bluzkę przeświecał metal, bo...

 • Grudzień nie musi być miesiącem wyczerpujących przygotowań. Jak zerwać z tradycją świątecznego stresu, ale zachować obyczaje?

 • Jak radzić sobie z nieżyczliwymi ludźmi

  Sąsiad z premedytacją kolejny raz nie odpowiada na twoje "dzień dobry". Sprzedawczyni jest opryskliwa, a koleżanka odmawia pomocy. Podpowiadamy, jak zachować się w takich sytuacjach.

 • Jerzy Owsiak popiera akcję "Lekarz o złotym sercu"

  ...rękawy i potrafili wymalować w jedną dobę cały pokój, gdzie stał nasz serduszkowy sprzęt. To spadało jak z nieba i było wielką radością, ale i zapowiedzią, że jednak coś się może zmienić. Dzisiaj(...) na ręku, żadnej biżuterii na szyi. Przed nami korytarze, pokoje, sale do odpoczynku, kuchnia - wszystko wygląda jak z ośrodka wypoczynkowego dla mam z dziećmi. Próbujemy usłyszeć wszystkie pulsacje...

Dyskusje na temat: jak zmienić lekarza rodzinnego
 • Re: Hormony a waga kobiety

  nadmierna tusza jak i figura "anorektyczki" są niewątpliwie objawem choroby.Ja mam o wiele za dużo zbędnych kilogramów i mimo, że sama w sobie nie czuję sie aż tak źle z moja tuszą abym musiała rozpaczac to szlag mnie trafia jak słysze złośliwe komentarze wypowiadane tealtralym szeptem przez ludzi którzy mnie nie znają- Bo moja tusza to efekt "nowatorskich" metod leczenia mojego lekarza