• Informacje na temat:

  jak zdobyc klienta

Artykuły na temat: jak zdobyc klienta
 • Jak zdobyć wymarzoną pracę?

  ...unikać mocnych perfum i rzucającej się w oczy biżuterii. Uśmiech, dobre nastawienie, pewność siebie, jasno sprecyzowane oczekiwania względem rozwoju kariery, jak również umieszczanie w CV tylko(...) to być np. jakieś ciekawostki dotyczące naszej firmy - radzi BSO Analist w firmie 3M Katarzyna Wachowska. Bardzo ważne podczas rozmowy o pracę są mocny uścisk dłoni, poczucie odpowiedzialności...

 • Starbucks ozłoci stałych klientów

  Złoty Status dla stałych klientów, a wraz z nim bezpłatny dodatek do napoju przy każdej wizycie oraz inne benefity, jak darmowe napoje i wyjątkowe oferty – to wszystko czeka na fanów Starbucks w Polsce. Sprawdź, ile możesz zyskać w nowym programie lojalnościowym i dołącz do Starbucks Rewards - ciesz się swoim ulubionym smakiem kawy i zbieraj nagrody!

 • Flirtuję z klientami mojego sklepu

  Od niedawna prowadzimy z mężem nieduży sklepik spożywczy. Wiem, jak ciężko jest dziś utrzymać się na rynku i zdobyć klientów.

 • Jak inspiruje ukochanego?

  Miłość, rodzina i doskonała pozycja w biznesie. Aby je mieć, niektórzy muszą długo pracować, innym zdobycie tego przychodzi z łatwością. Są jednak i tacy, którzy wiele zawdzięczają ukochanej osobie, jej zaangażowaniu i wsparciu. Małgorzata Rozenek (36) bez wątpienia jest właśnie kimś takim dla Radosława Majdana (43).

 • Jak ochronić swoich rodziców przed oszustwami

  ...pozorem nie wpuszczali do domu obcych osób. Wyjaśnijmy, że poważne instytucje, takie jak zakłady gazownicze, dostarczyciele prądu czy pracownicy NFZ, zazwyczaj komunikują się ze swoimi klientami(...) telekomunikacyjne i dostarczyciele usług takich, jak internet czy telewizja kablowa, w celu zdobycia nowych klientów zatrudniają akwizytorów, którzy otrzymują wynagrodzenie za każdą zdobytą "duszę". Zdarza się, że...

 • Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? Zobacz, jak dorobić

  Oszczędzasz na wszystkim, a i tak na koniec miesiąca budżet się nie dopina? Zamiast smucić się i frustrować zastanów się spokojnie jak wypełnić finansową lukę i zdobyć dodatkowe pieniądze. Możliwości jest naprawdę wiele.

 • Jak radzić sobie z nieżyczliwymi ludźmi

  Sąsiad z premedytacją kolejny raz nie odpowiada na twoje "dzień dobry". Sprzedawczyni jest opryskliwa, a koleżanka odmawia pomocy. Podpowiadamy, jak zachować się w takich sytuacjach.

 • Jak znaleźć fryzjera, który naprawdę zadba o twoje włosy

  Jakimi cechami powinien odznaczać się wzorowy fryzjer i na co zwracać uwagę podczas jego poszukiwań? Oto krótki poradnik.

 • Zamurował własną córkę żywcem wraz z koniem… Jak traktowano kobiety w starożytnych Atenach?

  ...i choroby. Mit o puszce Pandory jest do dziś powszechnie znany. I ciekawe, że w gruncie rzeczy tak niewiele różni się od niego opowieść o Ewie, Adamie i zakazanym owocu z rajskiej jabłoni... Jak(...) w okresie po Homerze, w epoce bezapelacyjnej władzy mężczyzn, które po wiekach feministki nazwały fallokracją , nie miały za wiele do powiedzenia. Kobiety traktowano wtedy jak wieczne dzieci, wymagające...

 • Zaległe alimenty: Jak je odzyskać?

  ...dwa miliony polskich dzieci zasądzonych alimentów nie dostaje. Warto więc wiedzieć, jakie są możliwości ściągania pieniędzy od dłużników niewywiązujących się z obowiązku alimentacyjnego. 1. WNIOSEK(...) więcej takich danych (adres, miejsce pracy, numer konta) podamy, tym łatwiej komornik dotrze do niepłacącej alimentów osoby. Jeśli nie wiemy, gdzie przebywa dłużnik, zdobyciem danych zajmie się...