• Informacje na temat:

  jak zbudować klatke piersiowa

Artykuły na temat: jak zbudować klatke piersiowa
 • Jak dobrać biustonosz sportowy?

  ...siebie i klatki piersiowej. Zwykle tego typu biustonosz nie posiada regulacji. Z dzielonymi miseczkami Jak sama nazwa wskazuje tego typu biustonosz oddziela piersi od siebie i każdą z osobna...

 • E.O. Chirovici: Ludzie są więźniami własnej wyobraźni

  ...jak na nowego autora, który szuka wydawcy. Dowiedziałeś się dlaczego nie chciano wydać twojej książki? - Nie mam pojęcia. Mogę jedynie przypuszczać, że nie znalazłem się w odpowiednim miejscu i czasie. Wiesz jak to jest - czasem agent literacki może być zajęty jakimiś innymi sprawami, jest na przykład zły, niewyspany, albo po prostu ma zły humor. Innym razem lista jest już zamknięta, więc...

 • Piękny biust

  Kobiece piersi zbudowane są w przeważającej części z tkanki łącznej, gruczołów, tkanki tłuszczowej oraz przewodów mlekowych. Piersi kształtują się do 19 roku życia w procesie zwanym mammogenezą. Jak na tę część ciała wpływa trening siłowy? Czy powoduje powiększenie piersi czy raczej ich zanik?

 • Piersi do przodu

  Krój biustonosza powinien być dostosowany do kształtu i kondycji piersi oraz zapewniać komfort. Dowiedz się, jak właściwie wybrać rozmiar oraz model stanika.

 • Cztery złote zasady, gdy czujesz, że zaczyna ci kołatać serce

  Choć sercowe „koziołki” to nic przyjemnego, rzadko oznaczają groźne schorzenie. Sprawdź, co może być ich przyczyną i jak pomóc sercu odzyskać rytm.

 • Przepona - ważna i... delikatna

  Wiemy, że ją mamy, że jest nam do czegoś potrzebna, ale raczej nie przypuszczamy, jak istotna jest to funkcja... Nie zdajemy sobie też sprawy, że przepona może chorować.

 • Chcesz mieć ładny biust? Wystarczy ćwiczyć!

  Jako trener personalny w swojej pracy często spotykam się z pytaniem Co mam ćwiczyć aby poprawić kształt, wielkość mojego biustu? Po jaki czasie będą efekty i jak duże?

 • Tradycje Bali: Tańce, zęby i porwania

  Jeśli uznają, że wstąpiły w kogoś złe duchy, spiłowują mu zęby. Jeśli przyszłej pannie młodej nie odpowiada wybrany dla niej kandydat na męża, ukochany może ją porwać. A podczas pogrzebu cała wioska i liczni goście mają się jak najlepiej bawić. Mieszkańcy Bali, jednej z najpiękniejszych wysp świata, od wielu wieków kierują się w życiu własnymi zasadami.

 • Biegasz w maratonach. Dlaczego nie jesteś szczupła?

  ..."Mogę być najwolniejsza, mogę być ostatnia, to nieistotne" - mówi Mirna Valerio o swojej miłości do biegania. Do tej pory wzięła udział w ponad 20 maratonach i ultramaratonach. Ma 43 lata, waży 120 kilogramów. I nic nie robi sobie z powtarzających się pytań: "Skoro tak dużo się ruszasz, jak to się dzieje, że nie chudniesz?". - Bieganie przy sporej nadwadze nie jest ani zdrowe, ani bezpieczne. Ale...

 • ...w postawie wyprostowanej. Jak się okazuje, nasze niedoskonałości są niezwykle ciekawe i pouczające. Przyglądając się defektom, możemy wejrzeć w naszą przeszłość. Organizm człowieka w toku ewolucji był...