• Informacje na temat:

  jak zaprzyjaźńic się z psem

Artykuły na temat: jak zaprzyjaźńic się z psem
 • .... Zadbaj o pupila Przed każdym wakacyjnym wyjazdem (nawet weekendowym) sprawdź starannie ekwipunek twojego czworonożnego podopiecznego. Jedziesz z kotem? Upewnij się, że zamknięcie transportera nie(...) Znalazłaś błąkające się zwierzę? Nie próbuj od razu się z nim zaprzyjaźnić, zachowaj dystans. Zlękniony pies może cię ugryźć, dlatego dobrze jest założyć mu kaganiec. Znajdzie podaj wodę i karmę (jednak...

 • Sąsiadka bliska jak przyjaciółka

  Wysłucha cię nad filiżanką kawy, pocieszy, pożyczy cukru, przypilnuje dzieci. Dobra sąsiadka to skarb. Warto zrobić wszystko, by wasze relacje były jak najlepsze.

 • Kora jest samotna

  Tyle że dziewczynka tak naprawdę nie lubi psów, a Kora tęskni tylko za Waldkiem. Czy Helenka i Kora mogą się jednak zaprzyjaźnić?

 • Anna Dymna: Każdy godzien jest miłości i szacunku

  Nawet człowiek uzależniony, zagubiony, śpiący na śmietniku godzien jest pomocy, miłości, szacunku, bo też ma w sobie tę Bożą iskrę, jak każdy inny. Niestety wielu ludzi nie widzi tego. Potępiamy się, oceniamy, obrażamy bez namysłu i powodu - mówi Anna Dymna w rozmowie z ojcem Leonem Knabitem.

 • Trochę bujam w obłokach

  ...energią bardzo mnie rozwija, uczy otwartości i dialogu, bo sam jestem gdzieś czasowo i mentalnie pomiędzy klasyką a nowoczesnością. Zrobiło się poważnie... A przecież nie mogę nie zapytać cię o to, jak(...), dlatego częściej czytam wywiady rzeki niż beletrystykę. Lubię wtedy czuć się jak  rozmówca tej osoby, wchodzić z nią w dialog. Z tym zaczepianiem też bym nie przesadzał, bo popularność częściej powoduje...

 • Niech mama już idzie

  Ta więź nie jest oczywista. Bo z synową lub zięciem można być w zgodzie tylko... pod warunkiem. Warunki teściowej? Żeby młodzi nie byli pazerni: „mamo, daj”, „mamo, kup”. Żeby nie traktowali jak darmowej niani. Żeby rozumieli, że dzisiaj kobieta 60 plus ma swoje sprawy i nie musi się poświęcać. A w zamian? Trzeba pomagać bezinteresownie. Nie wtrącać się. Zaakceptować, że dziś małżeństwo wygląda...

 • Roman Wilhelmi: Drogo zapłacił za karierę

  Długo niedoceniany jako aktor, nade wszystko pragnął uznania. Zdobył je w końcu, a potem umiał się nim cieszyć. Niestety, utracił przez to coś ważnego.

 • Zjednoczone stany samotności

  Nawet bardzo kochając, można czuć się samotnie. Nieraz poczucie osamotnienia dręczy naszą duszę w domu pełnym ludzi. Jeszcze inni tęsknią za swoją osobnością bardziej niż za partnerem, bo tylko sam na sam ze sobą czują się swobodnie. Kiedy samotność jest wrogiem, a kiedy przyjacielem?

 • Poradnik poadopcyjny cz. I

  Dziesięć błędów, które najczęściej popełniamy, czyli słów kilka o tym, jak ułatwić sobie życie.

 • Myślisz o bikini, ale fałdka nie pozwala?

  Robi się coraz cieplej, do wakacji już niewiele czasu, a ty nadal walczysz ze zbędnymi centymetrami? Bez paniki! Dobrze dobrany trening i ćwiczenia pomogą ci nawet w miesiąc spalić zbędny tłuszcz i wysmuklić ciało – tak, abyś bez kompleksów mogła pokazać się na plaży. Oto kilka rad instruktorki i właścicielki klubu fitness.