• Informacje na temat:

  jak zapobiegać rozstepom

Artykuły na temat: jak zapobiegać rozstepom
 • Kiedy możliwa jest skuteczna walka z rozstępami?

  O skuteczności walki z rozstępami decyduje moment rozpoczęcia terapii, a więc pierwsze miesiące od powstania rozstępów. Bardzo dobre efekty dają wówczas takie zabiegi, jak mezoterapia, peelingi chemiczne, laser frakcyjny oraz mikrodermabrazja.

 • Le’Maadr krem przeciw rozstępom

  ...włókna elastyny jak i kolagenu, przeciwdziała ich degeneracji, posiada również właściwości nawilżające. Masło karite zapobiega  powstawaniu rozstępów, dzięki zawartości frakcji niezmydlającej, która...

 • Pożegnanie z rozstępami

  Pojawiają się, gdy ciało zmienia rozmiar z mniejszego na większy albo odwrotnie. Łatwiej im zapobiegać, trudniej się pozbyć. Zabiegi medycyny estetycznej mogą zmniejszyć ich widoczność. Kuracja trwa kilka miesięcy. Zacznij ją teraz, by zdążyć przed latem.

 • Jak uniknąć rozstępów w ciąży

  ...wato porozmawiać z mamą i babcią i zapytać, czy miały takie problemy w ciąży. Jeśli okaże się, że tak, trzeba przeciwdziałać jak najwcześniej, zanim rozstępy się pojawią. Tylko wczesne działanie pozwoli na uniknięcie ich w 100 procentach. Gdy już się pojawią, nie są proste do usunięcia. Więc zdecydowanie lepiej zapobiegać rozstępom niż martwić się, jak się ich pozbyć. Dla przyszłej mamy, dla...

 • Zapobiegaj rozstępom na brzuchu i biuście

  Gdy przybieramy na wadze lub chudniemy, delikatna skóra czasem pęka. Pojawiają się ciemne lub srebrzyste smugi. Jak im zapobiec?

 • LE'MAADR M Potrójnie działający krem przeciw rozstępom

  ...elastyny jak i kolagenu, przeciwdziała ich degeneracji, posiada również właściwości nawilżające. Masło karite zapobiega powstawaniu rozstępów, dzięki zawartości frakcji niezmydlającej, która aktywuje(...) właściwości nawilżające preparatu. Sposób użycia: Celem zapobiegania powstawaniu rozstępów nanosić preparat na wrażliwe obszary (piersi, brzuch, uda i biodra) w czasie całej ciąży, już od 3 miesiąca, jak...

 • Zapobiegaj rozstępom na brzuchu i na biuście

  Gdy przybieramy na wadze lub chudniemy, delikatna skóra czasem pęka. Pojawiają się ciemne lub srebrzyste smugi. Jak im zapobiec?

 • Jak stres wpływa na twoje zdrowie

  Zwiększające się tempo życia, zmiany (nawet te pozytywne), konieczność stawiania czoła natłokowi codziennych obowiązków i rozwiązywania nieoczekiwanych problemów – wszystko to przyczynia się do wzrostu napięcia nerwowego i eskalacji stresu. Co to oznacza dla twojego zdrowia i jak możesz sobie pomóc?

 • Jeśli twoja mama ma rozstępy, istnieje prawdopodobieństwo, że i ty możesz mieć z nimi w przyszłości kłopot. Ryzyko ich pojawienia możesz zminimalizować stosując się do naszych rad: Unikaj "cudownych" diet i częstych wahań wagi. Błyskawiczna utrata kilogramów wyraźnie zmniejsza napięcie skóry, co sprzyja rozstępom. Częste wahania wagi powodują, że skóra raz się rozciąga, raz kurczy, w efekcie czego traci swoją elastyczność i odporność.

 • Specjalistyczna pielęgnacja ciała z Evrēe

  ...przede wszystkim bogate źródło niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), jak choćby Omega 3 i Omega 6 oraz wielu witamin w zależności od konkretnego olejku. Wiedząc o tym, eksperci marki...