• Informacje na temat:

  jak zaplanować świąteczne wydatki

Artykuły na temat: jak zaplanować świąteczne wydatki
 • Idą święta, idą wydatki: jak dobrze zaplanować domowy budżet?

  Święta to wspaniały okres: czas spędzony w rodzinnym gronie przy suto zastawionym stole i przy choince, pod którą czekają wymarzone prezenty. Niestety, nie da się ukryć, że to także okres wzmożonych wydatków. Jak dobrze rozplanować wszystkie świąteczne wydatki i przygotować nasz domowy budżet na tak spore uszczuplenie? Oto 7 porad, o których warto pamiętać.

 • Zaoszczędzimy nawet 300 zł, jeśli starannie zaplanujemy zakupy na świąteczne przyjęcie i będziemy unikać zbędnych wydatków.

 • Ile planujemy wydać na nadchodzące święta Bożego Narodzenia?

  Na zorganizowanie świąt chcemy przeznaczyć średnio 719 zł, czyli niemal tyle samo co w dwóch poprzednich latach – wynika z badania Barometr Providenta. Aż połowa ankietowanych zadeklarowała jednak, że choć kupi wszystkie potrzebne na święta produkty, to zdecyduje się na wybór tańszych alternatyw. Jednocześnie zmalała liczba osób, którym wcześniej brakowało środków na tradycyjne świąteczne wydatki.

 • Jak nie mieć finansowego kaca po świętach

  Przedświąteczna atmosfera sprawia, że ulegamy gorączce zakupów. A potem przychodzi wyciąg z konta i łapiemy się za głowę, na co wydałyśmy aż tyle. Podpowiadamy, jak tego uniknąć.

 • Jak zaoszczędzić na przygotowaniach do Świąt Wielkanocnych

  ...! Świąteczne zakupy zrób tam gdzie najtaniej, bilety na podróż kup wcześniej, do sprzątania użyj naturalnych środków, a stół i potrawy udekoruj własnoręcznie zrobionymi ozdobami. W portfelu(...). Zaoszczędzisz więc ok. 11 zł. 4. Słodkie dekoracje Świąteczne ciasto powinno nie tylko wybornie smakować, ale i kusić wyglądem. Aby tak było, przystrój...

 • Jak uprzedzić świąteczną gorączkę?

  Przygotowanie do świąt może być stresujące, zwłaszcza gdy wszystko pozostawiamy na ostatnią chwilę. Po co ten pośpiech, po co te nerwy? O wiele przyjemniej jest celebrować święta w spokoju i w radosnej, rodzinnej atmosferze. Jak tego dokonać? Poniżej przestawiamy wskazówki, które pomogą ci zredukować świąteczny stres i w pełni cieszyć się Bożym Narodzeniem.

 • Jak uprzedzić świąteczną gorączkę?

  Przygotowanie do świąt może być stresujące, zwłaszcza gdy wszystko pozostawiamy na ostatnią chwilę. Po co ten pośpiech, po co te nerwy? O wiele przyjemniej jest celebrować święta w spokoju i w radosnej, rodzinnej atmosferze. Jak tego dokonać? Poniżej przestawiamy wskazówki, które pomogą ci zredukować świąteczny stres i w pełni cieszyć się Bożym Narodzeniem.

 • Zakochaj się w świętach od nowa

  ...rodzinnym. Postaraj się wskrzesić świąteczne rytuały, na które z radością czekałaś lub... zapoczątkuj te, o których zawsze marzyłaś. Skup się na przeżyciach, a nie rzeczach Świąteczne wydatki to(...)My, dorośli, często narzekamy: "Dawniej to były święta! Cały rok się na nie czekało!", "Teraz nie czuję już świątecznej atmosfery, to nie to samo...", "W każde święta jestem zmęczona, nie mam na nic...

 • Sposoby na to, by jeździć oszczędniej

  Zmień opony na lepsze Nie oszczędzajmy na oponach, bo to pozorny zysk. Niskiej jakości guma łatwo się rozgrzewa, zwłaszcza na nierównej powierzchni dróg, i pochłania bardzo dużo energii. Wybierając(...) musimy odwiedzić kilka miejsc, zaplanujmy trasę tak, aby była jak najkrótsza. A gdy odwiedzane punkty są stosunkowo blisko siebie, zaparkujmy w takim miejscu, by do każdego można było dojść...

 • Horoskop lunarny na grudzień

  ...słowa ale czyny. Czeka cię wiele spotkań towarzyskich. W tym miesiącu zaplanuj zimowy urlop. Poinformuj wszystkich o swoich planach. Skontroluj płuca. Jak najwięcej spaceruj. Nowy rok przywitaj w gronie(...) 24.08-23.09 Grudzień będzie miesiącem, w którym poczujesz chęć zmian i tworzenia. Z wielką pasją ruszysz na świąteczne zakupy gdzie z wyszukanym smakiem wybierzesz mnóstwo atrakcyjnych rzeczy. Jako...

Wideo na temat: jak zaplanować świąteczne wydatki
 • Jak zaplanować świąteczne wydatki, aby wydać mniej?

  Prowadząca program "Zabójca długów" Anna Ostaszkiewicz doradziła w studiu "Dzień Dobry TVN", jak zaplanować świąteczne wydatki. - Święta to czas szczególny i trzeba szczególnie się do niego przygotować - zaznaczyła. Ostaszkiewicz wytłumaczyła, jak przygotować zakupową listę prezentów oraz podpowiedziała m.in. czy warto sięgnąć po świąteczną pożyczkę.

Dyskusje na temat: jak zaplanować świąteczne wydatki