• Informacje na temat:

  jak zaplanować podróż z dzieckiem za granice

Artykuły na temat: jak zaplanować podróż z dzieckiem za granice
 • W drogę! Jak zaplanować wycieczkę bez pomocy biura podróży

  Wakacje zorganizowane przez biuro podróży to oczywiście duża wygoda. Z drugiej jednak strony, wyjazd przygotowany samodzielnie od A do Z to szansa na odwiedzenie miejsc, do których z biurem podróży nigdy zapewne byśmy nie dotarli.

 • Myśląc o odpoczynku, pokuś się o trochę egoizmu. Pomyśl, jak naładować się dobrą energią; potem wszyscy na tym skorzystają.

 • Wakacyjny wyjazd z małym dzieckiem wielu osobom może kojarzyć się z dużym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli do tej pory nie mieli okazji podróżować ze swoją pociechą. Istnieje jednak kilka prostych reguł, które pozwolą uniknąć przykrych sytuacji i zdarzeń, jakie mogą spotkać młodych rodziców w trakcie urlopu z potomstwem.

 • Zakręcony Dzień Dziecka

  ...maluchami, jak teraz są Wasze dzieci. Spędźcie cały dzień na zabawie w największym Parku Rozrywki w Polsce. Energylandia czeka na Ciebie i Twoich bliskich. Mniej więcej w połowie drogi między Katowicami a Krakowem, dokładnie w Zatorze, znajduje się 26 hektarów rozrywki na światowym poziomie - prawdziwy raj dla dzieci oraz dorosłych, którzy czasem lubią  poczuć się jak maluchy. Dzień Dziecka...

 • Jak nie przynosić emocji z pracy do domu

  ...z kierownikiem i wszystkich przykrych wydarzeń, jakie miały miejsce w ciągu dnia. Umiejętność "wyłączania się" po godzinach ważna jest nie tylko dlatego, że rodzina potrzebuje twojej uwagi, a ty(...), że pomyślisz o nim, ale dopiero za godzinę. Z początku może być to trudne, lecz jeśli będziesz konsekwentna, po jakimś czasie już sam widok "granicy" sprawi, że podświadomie się odprężysz. Autobusem...

 • Podróże z brzuszkiem

  Nie możesz się doczekać wakacji? Podpowiadamy, jaki środek transportu wybrać i jak zaplanować przejazd, żebyś dotarła do celu wygodnie i bezpiecznie.

 • Marieta Żukowska: Płynę do przodu

  Gwiazda „Barw szczęścia” lubi przekraczać granice. Dosłownie i w przenośni.

 • 28 rad na udany wyjazd z dzieckiem

  ...wyborze najlepszego miejsca na urlop dla ciebie i dziecka. Podpowiemy, jak spośród wielu ofert wybrać tę najodpowiedniejszą, jak zaplanować trasę podróży oraz co zabrać ze sobą, by móc wypoczywać bez(...)Nie obawiaj się, że maluszek jest za mały na wakacyjne wojaże. Dzieci to w znakomitej większości wspaniali podróżnicy. Uwielbiają spędzać czas na łonie natury, z radością pluskają się w baseniku...

 • Warkocz musi furkotać

  ...​Liga mistrzyń. Dziewczyny wstępują do "Mazowsza" jak do zakonu. Tu trzeba poddać się regule, zmierzyć z legendą, podporządkować jej swoją prywatność. W zamian jest artystyczna przygoda, podróże, pełne sale, owacje publiczności. I duma, bo "Mazowsze" to nie tylko śpiew i tańce w kolorowych wiankach, to część naszej historii. A dla Moniki, Izy i Anny sposób na życie. Kolorowe jak ich stroje.

 • Pewne rzeczy musisz mieć w bagażniku, a niektóre mogą Ci się przydać. Na co zwrócić uwagę, planując rodzinną podróż?