• Informacje na temat:

  jak zapanować nad szafa

Artykuły na temat: jak zapanować nad szafa
 • Masz problem z przepełnionymi półkami i wieszakami? My mamy pomysły, jak temu zaradzić. Te rozwiązania sprawdziły się w naszych domach!

 • Jak Polki uwierzyły, że tylko piękne będą szczęśliwe

  Dziś nikomu nie opłaca się za darmo, za pomocą telewizji, edukować grubasa, jak ma jeść, żeby chudnąć. - Dziś odchudzanie to biznes, w którym liczą się pieniądze i handel emocjami - mówi Barbara Markowska.

 • Na urlopie pieniądze zawsze zbyt łatwo się rozchodzą... – Można nad tym zapanować, przekonuje nasza ekspertka. Odkąd Dominika przejęła kontrolę nad domowymi finansami, dzieli się swoimi doświadczeniami z innymi kobietami.

 • ...zastosowanie pozwoli ci szybko i bez większego trudu uporać się z bałaganem. Sprawdź i przekonaj się, że to działa! Zapanuj nad drobiazgami Znajdź stałe miejsce dla przedmiotów, z których codziennie(...). Przeterminowane tusze do rzęs, szampony, balsamy niech wylądują w koszu na śmieci! Zaprowadź ład w szafie i szafkach Przeprowadź gruntowny przegląd przed nadejściem nowego sezonu. Oddaj za małe i za duże...

 • Jak osiągnąć równowagę i uodpornić się na stres?

  Co różni ludzi szczęśliwych od tych, którzy są niezadowoleni? Nie powodzenie czy pech, a nastawienie do życia. Ci pierwsi nawet w złych chwilach zachowują nadzieję. Takiego podejścia warto się nauczyć.

 • Nie piję dużo. Czy mam problem?

  Panujesz nad swoim życiem, nie masz nic wspólnego z ludźmi, którzy zataczają się na ulicy. Pijesz mało, ale regularnie lub robisz długie przerwy... Jeśli jednak boisz się, że możesz być o krok od uzależnienia, warto sprawdzić, czy masz ku temu podstawy.

 • Porządek w domu, porządek w głowie

  Chcesz zrobić przedświąteczne generalne sprzątanie domu, a przy okazji porządek we własnym życiu? Marie Kondo, autorka bestsellerowych poradników, po raz kolejny podpowiada, jak to zrobić.

 • Schowki, które pomogą utrzymać porządek

  Karolina Kudłacik, projektantka i dekoratorka wnętrz, radzi jak utrzymać porządek w domu i ułatwić sobie sprzątanie.

 • Ład kontrolowany

  ...świetnie zbierają kurz, ale także pielęgnują i nabłyszczają drewno. Na koniec odkurz dywan i podłogę. Sposoby na sierść Właściciele czworonogów muszą jeszcze zapanować nad fruwającą po domu(...) innym razem. Teraz tylko je schowaj w szafach, a brudne wrzuć do kosza na pranie. Włóż czasopisma do gazetnika lub ułóż w równy stos na stoliku. Korespondencję, rachunki itp. schowaj w szufladzie. Brudne...

 • Urodowy Dzień Kobiet, czyli sztuczki, które zmienią twoje życie

  ...aby odnaleźć równowagę i spokój, trzeba posprzątać w szafie i sypialni. My dodamy: trzeba zaprowadzić ład w kobiecej torebce. Ona - jak wiemy - potrafi zmieścić wiele. Zwykle żartują z tego mężczyźni(...) w szwach kosmetyczkę, pełną najróżniejszych kosmetyków (bo przecież nigdy nie wiesz, z którego będziesz musiała skorzystać). Jak to zrobić? Postaw na produkty wielofunkcyjne i kompaktowe. Poszukaj...