• Informacje na temat:

  jak zachować porzadek w domu

Artykuły na temat: jak zachować porzadek w domu
 • Jak dbać o porządek w domu, w którym mieszkają zwierzęta?

  Jak pogodzić życie pod wspólnym dachem z pupilem i zamiłowaniem do idealnego porządku? Większość ludzi uważa, że to niemożliwe. To nieprawda, choć utrzymanie czystości w domu wymaga dużej systematyczności i dyscypliny. W przeciwnym razie możemy narazić na szwank zdrowie wszystkich członków rodziny.

 • Nowy wynalazek - zachowaj porządek na dłużej!

  Nie lubisz chodzić po domu w butach, ale czasami sytuacja Cię do tego zmusza? Wychodzisz z mieszkania i nagle orientujesz się, że zapomniałaś telefonu lub dokumentów? Każdy doskonale zna to uczucie. Nie musisz już wybierać, czy tracić cenny czas na zdejmowanie butów, czy wnosić do mieszkania brud i zarazki!

 • Kącik do prasowania w domu – jak zorganizować ?

  ...prasowalnię i jak zrobić to w praktyczny sposób?

 • Dyskretnie ukryte, czyli dziewięć kroków do zorganizowanego przechowywania w domu

  Niezależnie od naszych starań, w każdym domu piętrzą się stosy drobiazgów, które zaburzają poczucie ładu. Na ryzyko niechcianego bałaganu narażone są szczególnie mieszkania o małym metrażu. Przedstawiamy gotowe, dyskretne rozwiązania, dzięki którym w twoim domu już nigdy nie zapanuje zbędny chaos.

 • Być jak celebrytka

  Która z nas nie chciałaby żyć zdrowo, twórczo i bez stresu? Czy jest na to patent? Może znają go celebrytki, które uczą, jak zachować młodość, być w formie, nie stresować się i mieć czas na wszystko. Nasza dziennikarka Natalia Kuc kupiła ich książki i próbowała zastosować się do rad. Czy Beata Pawlikowska, Agnieszka Maciąg, Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek uczynią z niej szczęśliwszą kobietę?

 • Sprzątanie jest modne. Porządkując dom, porządkujemy swoje życie

  ...jogę, sięgać po ściereczkę z mikrofibry, jak sugerują współczesne guru od sprzątania? Jeśli to nam sprawi przyjemność, to czemu nie! Psychologowie uważają nawet, że usuwanie brudu w domu może być(...)Chociaż poradników na temat sprzątania jest wiele, tak samo jak i programów telewizyjnych, to trend porządkowania jest czymś zupełnie nowym. Nie chodzi tylko o sprytne sposoby na pozbycie się kurzu...

 • Jak żyć z bałaganiarzem lub pedantem

  Pierwszy nigdy nie odkłada rzeczy na miejsce. Drugi nie ścierpi plamki na blacie. Niby bardzo się różnią, ale żyć z nimi pod jednym dachem jest tak samo trudno. I jak tu się dogadać?

 • Duchowość benedyktyńska. Jak żyją mniszki w klasztorze klauzurowym?

  ...robimy, co możemy. Ale to też ma swoje granice, bo siostry nie mogą być wykończone. Milczenie to ofiara Staramy się zachować milczenie. W czasie pracy mówimy jak najmniej i jedynie odnośnie zajęcia(...) klasztor. Pamiętam do dziś to odczucie, kiedy przyjechałam do Łomży i weszłam do rozmównicy. Poczułam się jak u siebie w domu.  To było to, czego chciałam. Najprawdopodobniej nosiłam w sobie obraz tego...

 • Odkurzacz bezprzewodowy z funkcją mycia i systemem AquaBoost

  Ułatw sobie dbanie o porządek w domu. Odkurzaj i myj każdą podłogę jednocześnie i jeszcze efektywniej z nowym odkurzaczem bezprzewodowym Philips SpeedPro Max Aqua 3w1 z funkcją mycia.

 • ...domowych obowiązków jest jak najbardziej sensowne. Raz, że nie czujesz się wtedy ofiarą jego bałaganiarstwa. Dwa - czujesz szacunek do siebie za podjęcie trudu dogadania się w tak drażliwych kwestiach, jak(...) dbałości o wygląd otoczenia. Są też inne bardziej drastyczne metody - jak w przypadku nieposłusznych dzieci zakaz oglądania ulubionego programu w telewizji, bądź też całkiem radykalna decyzja o rozstaniu...