• Informacje na temat:

  jak wzmocnić mięśnie pleców

Artykuły na temat: jak wzmocnić mięśnie pleców
 • Wzmocnij mięśnie brzucha

  Bóle dolnych partii pleców, zgarbiona sylwetka, a nawet wysiłkowe nietrzymanie moczu są w dużej mierze powodowane niezbyt dobrą kondycją mięśni brzucha. Aby zapobiec potencjalnym kłopotom, ćwicz według naszych wskazówek.

 • Oto tajemnica seksownych pleców

  Marzysz o pięknych, seksownych plecach? Oto kilka prostych ćwiczeń, które pomogą ci osiągnąć ten cel. Słowem - wzmocnić, wyrzeźbić i wysmuklić tę często pomijaną przez uprawiające fitness kobiety partię ciała.

 • Ćwicz! Te mięśnie zapewnią ci jeszcze lepszy seks

  Siła, elastyczność i wytrzymałość to cechy, które przydadzą ci się nie tylko na siłowni. Sprawniejsze ciało to lepszy seks. Fun Factory radzi, jak ćwiczyć poszczególne partie ciała, by w łóżku móc pozwolić sobie na jeszcze więcej.

 • 7 błędów w treningu na mięśnie brzucha

  ...wzmacniać codziennie. To są takie same mięśnie jak wszystkie inne i potrzebują czasu na regenerację po wysiłku. Po intensywnych ćwiczeniach trzeba im dać nawet 48 godzin odpoczynku. W tym czasie zdążą(...), a wprzypadku mięśni brzucha nadmiar ćwiczeń może grozić kontzują pleców. 3. Unikanie treningu kardio To typowy błąd, jaki w treningu na brzuch popełniają mężczyźni! Nie ma znaczenia jak mocno...

 • Ćwiczymy mięśnie Kegla

  .... Osłabione mogą powodować nie tylko nietrzymanie moczu, ale również problemy z postawą, nawracające bóle pleców i pogarszającą się jakość życia seksualnego. Jak zlokalizować mięśnie dna miednicy? To(...) przynosi dobre rezultaty tak przy kłopotach z nadreaktywnym pęcherzem, jak i przy wysiłkowym NTM. Napinać i rozluźniać mięśnie techniką Pelvicore, opracowaną przez prof. Kari Bo z Norwegii, można...

 • 7 błędów w treningu na mięśnie brzucha

  .... To są takie same mięśnie jak wszystkie inne i potrzebują czasu na regenerację po wysiłku. Po intensywnych ćwiczeniach trzeba im dać nawet 48 godzin odpoczynku. W tym czasie zdążą się wzmocnić(...) brzucha nadmiar ćwiczeń może grozić kontuzją pleców. 3. Unikanie treningu kardio To typowy błąd, jaki w treningu na brzuch popełniają mężczyźni! Nie ma znaczenia jak mocno będziesz męczył mięśnie...

 • Jak zostaje się stulatką?

  ...​Japonki żyją najdłużej ze wszystkich kobiet na świecie. Jaki sekret mają tamtejsze seniorki? - Nie ma sekretu! Żyję normalnie - mówi 99-letnia Haru Miyagi. Co znaczy normalnie, gdy nie ma się emerytury, na śniadanie je się sfermentowaną soję, a na obiad wodorosty? Postanowiłem sprawdzić, jak żyją najstarsze mieszkanki Okinawy. A nawet z nimi zatańczyć.

 • Jak aktywnie dbać o nogi?

  Jest wiele sposobów na utrzymanie nóg w dobrej kondycji. Bez względu na to czy jesteś zapracowaną bizneswoman, młodą mamą, babcią czy studentką pamiętaj, że wystarczy naprawdę niewiele, aby cieszyć się ich pięknem i zdrowiem. O nogi powinno się dbać zawsze, bez względu na wiek, włączając do ich pielęgnacji zarówno zabiegi kosmetyczne, jak i ćwiczenia.

 • Te ćwiczenia zapewnią lepszy seks i brak problemów z nietrzymaniem moczu

  Niewłaściwy trening, zła postawa i niekorzystne nawyki mogą doprowadzić do osłabienia mięśni dna miednicy. Skutek? Nietrzymanie moczu, bolesne współżycie i osłabione doznania seksualne. O tym, jak dbać o mięśnie dna miednicy, opowiada Beata Przała, fizjoterapeutka uroginekologiczna.

 • Choroby zza biurka

  Bóle pleców, głowy i ramion, dyskopatia, zespół cieśni kanału nadgarstka, kłopoty z krążeniem i żylaki – to wcale nie przypadkowa lista dolegliwości. Właśnie na tego rodzaju problemy zdrowotne narażasz się, jeśli dzień w dzień spędzasz wiele godzin siedząc za biurkiem. Sprawdź, co dokładnie ci grozi i jak możesz ustrzec się przed najpowszechniejszymi schorzeniami.

Wideo na temat: jak wzmocnić mięśnie pleców
 • Pilates. Jak wzmocnić mięśnie głębokie?

  Pilates jest niemal dla każdego. To uniwersalny trening wzmacniający mięśnie głębokie ciała, poprawiający posturę, zapobiegający bólom pleców. Oto kilka przykładowych ćwiczeń, jak możesz pracować nad własnym ciałem.

Dyskusje na temat: jak wzmocnić mięśnie pleców
 • Re: Waga ciąży

  i co myślicie, że reklamy nie zrobią z człowieka idioty? zrobią; to oczyszcza, tamto relaksuje, coś tam jeszcze detoksykuje; totalna bzdura; wystarczy zrezygnować z używek, przejść na dietę warzywną lub paleo i trochę poćwiczyć, wzmocnić mięśnie brzucha i pleców; wystarczą brzuszki i pływanie( na plecach szczególnie); najważniejsze, rodzić w wieku 20-30 lat; kariera później, jak dzieci podrosną;