• Informacje na temat:

  jak wywabić plamy z krwi

Artykuły na temat: jak wywabić plamy z krwi
 • Rozjaśniamy plamy wątrobowe

  Wyglądają jak duże piegi, ale w odróżnieniu od nich – nie dodają nam uroku. Zanim wydamy fortunę, by się ich pozbyć w gabinetach kosmetycznych, warto sięgnąć po wyciągi z roślin. Też są skuteczne!

 • Plamy najlepiej usuwaj odplamiaczem enzymatycznym, jakim jest np. woda z sokiem z cytryny. Plamy z krwi wywabisz wodą utlenioną i doczyścisz wodą z solą.

 • Jak usunąć plamy z materaca

  Plamy najlepiej usuwaj odplamiaczem enzymatycznym, jakim jest np. woda z sokiem z cytryny. Plamy z krwi wywabisz wodą utlenioną i doczyścisz wodą z solą.

 • Nie wydawaj na odplamiacz Odplamiacz znanej marki kosztuje nawet 15 zł, a plamy można usunąć środkami o wiele tańszymi. Z większością tłustych poradzi sobie szare mydło. Zażółcenia i plamy z krwi usunie woda utleniona za 2 zł. A świeże ślady po czerwonym winie np. z dywanu, wywabi gazowana mineralna. Wystarczy polewać nią zaplamione miejsce, a potem osuszać papierowym ręcznikiem. Plamy...

 • Świąteczne porządki: Salon

  ...śniegu, a nasz dywan będzie świeży, pozbawiony brzydkich zapachów i zanieczyszczeń. Jak usunąć nietypowe plamy z dywanu? Skuteczność usuwania plam, polega na natychmiastowym podjęciu działań w celu ich(...)Nie bez znaczenia będzie inwestycja we właściwy sprzęt - to pierwszy i zarazem ważny krok, przy tego typu przedsięwzięciach. Zatem jak uporać się w łatwy, szybki i skuteczny sposób z gruntownymi...