• Informacje na temat:

  jak wyprostować włosy bez prostownicy

Artykuły na temat: jak wyprostować włosy bez prostownicy
 • Trudne włosy - jak sobie z nimi poradzić

  Piękne włosy gwiazd na czerwonym dywanie lub błyszczący warkocz koleżanki wpędzają cię w kompleksy? Niepotrzebnie. Czasami efektowne fryzury i błyszczące włosy są darem natury, często jednak efektem umiejętnej pielęgnacji i stylizacji włosów.

 • Katarzyna Kocjan - Test prostownicy ProCare Keratin Plus (HP8371)

  ...skroniach upłynąć. Mam kręcone włosy, które są dla mnie chwilami bezlitosne - wystarczy im trochę wilgoci,  by zaczęły się puszyć i tworzyć znów kręciołki. Tym razem jednak - przy pomocy prostownicy(...) Keratin, bo włosy pozostały proste. Myślę, że nawet nie  śmiały sygnalizować, że z natury są, jak i właścicielka - troszkę pokręcone, bo wiedziały, że i tak zostaną ubezwłasnowolnione przy pomocy...

 • Pokochaj swoje włosy z Jagą Hupało

  Gdy zapytać ją, które gwiazdy czeszą się w jej atelier, z uśmiechem ucina - to tajemnica zawodowa! Nie jest jednak tajemnicą, że Jaga Hupało to czołowy hair designer w naszym kraju, a spod jej nożyczek wyszło niezliczenie wiele docenionych stylizacji, w tym fryzury celebrytów, projekty specjalne do oper, teatrów, filmów, pokazów mody, jak i galerii sztuki.

 • Jak nie zniszczyć włosów przy prostowaniu?

  Wysoka temperatura i nieumiejętne korzystanie z urządzeń do stylizacji w prosty sposób mogą sprawić, że nasze włosy będą przesuszone i zniszczone. Czy chcąc uniknąć doprowadzenia fryzury do ruiny musimy zrezygnować z prostowania?

 • Jeśli do tej pory prostownica kojarzyła ci się jedynie z wygładzonymi włosami, to najwyższa pora na zmiany. Przekonaj się, jakie fryzury możesz stworzyć własnoręcznie, właśnie dzięki prostownicy.

 • Fryzury, które wykonasz prostownicą

  Jeśli do tej pory prostownica kojarzyła ci się jedynie z wygładzonymi włosami, to najwyższa pora na zmiany. Przekonaj się, jakie fryzury możesz stworzyć własnoręcznie, właśnie dzięki prostownicy.

 • Blask włosów prostych i kręconych

  Lśniące, miękkie w dotyku włosy wyglądają wspaniale i są obiektem westchnień większości kobiet, bez względu na kondycję i typ włosa.

 • Pięć najmodniejszych bobów tego sezonu

  ...i niezbyt ciężkich. Włosy można wyprostować lub delikatnie „połamać” w połowie długości przy pomocy prostownicy. Przydadzą się też kosmetyki prostujące. Warto pamiętać, że ta fryzura, choć modna(...). Możesz też użyć prostownicy. Gdy masz ochotę na bardziej naturalny look, po prostu wysusz włosy suszarką lub podczas suszenia opuść głowę w dół. Takiej długości raczej nie zepniesz gumką, możesz za to...

 • Konkurs - zostań testerką produktów do pielęgnacji włosów marki Philips!

  ...tata, gdy mnie zobaczył, stwierdził że wyglądam jak gwiazda filmowa. Ten komplement to najlepsza rekomendacja dla lokówki. Alina Zygan Moje włosy z natury są proste i bardzo cienkie. Mimo to nie(...) wymsknie się nam z ręki, dzięki materiałowi, z któremu jest zrobiony wałek, włosy są jak gdyby lekko przytrzymywane, tak że nie rozwija nam się cała nawinięta część włosów, co bardzo często wprawiało...

 • Stylizuj, susz i pielęgnuj!

  ...tygodniach włosy stały się suche, łamliwe, straciły połysk. Czyżby urządzenie było słabej jakości, a może to ja coś robiłam źle? Żeby rozwikłać zagadkę, poprosiłam o pomoc fryzjera. – Czy przed użyciem prostownicy suszysz włosy? – zapytał. Jasne, że nie. Wycieram ręcznikiem, szkoda mi czasu, przecież wyschną podczas prostowania. – Błąd – orzekł specjalista. Im bardziej są mokre, tym bardziej podatne na...