• Informacje na temat:

  jak wyprostować włosy bez prostownicy

Artykuły na temat: jak wyprostować włosy bez prostownicy
 • Trudne włosy - jak sobie z nimi poradzić

  Piękne włosy gwiazd na czerwonym dywanie lub błyszczący warkocz koleżanki wpędzają cię w kompleksy? Niepotrzebnie. Czasami efektowne fryzury i błyszczące włosy są darem natury, często jednak efektem umiejętnej pielęgnacji i stylizacji włosów.

 • Katarzyna Kocjan - Test prostownicy ProCare Keratin Plus (HP8371)

  ...skroniach upłynąć. Mam kręcone włosy, które są dla mnie chwilami bezlitosne - wystarczy im trochę wilgoci,  by zaczęły się puszyć i tworzyć znów kręciołki. Tym razem jednak - przy pomocy prostownicy(...) Keratin, bo włosy pozostały proste. Myślę, że nawet nie  śmiały sygnalizować, że z natury są, jak i właścicielka - troszkę pokręcone, bo wiedziały, że i tak zostaną ubezwłasnowolnione przy pomocy...

 • Pokochaj swoje włosy z Jagą Hupało

  Gdy zapytać ją, które gwiazdy czeszą się w jej atelier, z uśmiechem ucina - to tajemnica zawodowa! Nie jest jednak tajemnicą, że Jaga Hupało to czołowy hair designer w naszym kraju, a spod jej nożyczek wyszło niezliczenie wiele docenionych stylizacji, w tym fryzury celebrytów, projekty specjalne do oper, teatrów, filmów, pokazów mody, jak i galerii sztuki.

 • Jeśli do tej pory prostownica kojarzyła ci się jedynie z wygładzonymi włosami, to najwyższa pora na zmiany. Przekonaj się, jakie fryzury możesz stworzyć własnoręcznie, właśnie dzięki prostownicy.

 • Fryzury, które wykonasz prostownicą

  Jeśli do tej pory prostownica kojarzyła ci się jedynie z wygładzonymi włosami, to najwyższa pora na zmiany. Przekonaj się, jakie fryzury możesz stworzyć własnoręcznie, właśnie dzięki prostownicy.

 • Blask włosów prostych i kręconych

  Lśniące, miękkie w dotyku włosy wyglądają wspaniale i są obiektem westchnień większości kobiet, bez względu na kondycję i typ włosa.

 • Konkurs - zostań testerką produktów do pielęgnacji włosów marki Philips!

  ...tata, gdy mnie zobaczył, stwierdził że wyglądam jak gwiazda filmowa. Ten komplement to najlepsza rekomendacja dla lokówki. Alina Zygan Moje włosy z natury są proste i bardzo cienkie. Mimo to nie(...) wymsknie się nam z ręki, dzięki materiałowi, z któremu jest zrobiony wałek, włosy są jak gdyby lekko przytrzymywane, tak że nie rozwija nam się cała nawinięta część włosów, co bardzo często wprawiało...

 • Stylizuj, susz i pielęgnuj!

  ...tygodniach włosy stały się suche, łamliwe, straciły połysk. Czyżby urządzenie było słabej jakości, a może to ja coś robiłam źle? Żeby rozwikłać zagadkę, poprosiłam o pomoc fryzjera. – Czy przed użyciem prostownicy suszysz włosy? – zapytał. Jasne, że nie. Wycieram ręcznikiem, szkoda mi czasu, przecież wyschną podczas prostowania. – Błąd – orzekł specjalista. Im bardziej są mokre, tym bardziej podatne na...