• Informacje na temat:

  jak wyleczyć się z miłośći

Artykuły na temat: jak wyleczyć się z miłośći
 • Zapętlone w miłości

  Ulegając tak silnemu uczuciu jak miłość, uruchamiamy mechanizmy, nad którymi często nie potrafimy zapanować. Gdy kierowanie powozem miłości jest za trudne, lejce wysuwają nam się z rąk… Zapraszam do przeczytania wywiadu z Eugenią Herzyk, psychoterapeutką i specjalistką zajmującą się pomaganiem kobietom uzależnionym od miłości.

 • Anna Orzelska - owoc grzesznej miłości

  Dość osobliwie zapisało się panowanie Augusta II Mocnego w Polsce i to nie tylko dlatego, że był on jedynym polskim królem, który doczekał się detronizacji, by ponownie objąć tron po pięciu latach rządów Stanisława Leszczyńskiego.

 • Być jak celebrytka

  Która z nas nie chciałaby żyć zdrowo, twórczo i bez stresu? Czy jest na to patent? Może znają go celebrytki, które uczą, jak zachować młodość, być w formie, nie stresować się i mieć czas na wszystko. Nasza dziennikarka Natalia Kuc kupiła ich książki i próbowała zastosować się do rad. Czy Beata Pawlikowska, Agnieszka Maciąg, Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek uczynią z niej szczęśliwszą kobietę?

 • ​Zofia i Jerzy Nowosielscy: Jak Sunieczka z Sukiem

  Zosia zwraca się do Jurka: Żorż, Jerzka, ale także: synku mój, słoniu, słoniusiu, Sukuniu. Jurek do Zosi: Kochana Żoneczko, piesulko, a także Sonieczko, Sunieczko, Suczyno, podpisuje się Suk. Malarzy Zofię i Jerzego Nowosielskich łączyła wyjątkowa relacja.

 • Jak oni kochają?

  Namówić ich na intymne zwierzenia nie było łatwo. Jednak z okazji szóstych urodzin magazynu SHOW sześciu wspaniałych mężczyzn opowiedziało, za co kochają kobiety i czego się od nich nauczyli.Rozszyfrowują, co znaczy dla nich słowo miłość i co potrafią w jej imię poświęcić.

 • Szkoła miłości

  Jak znaleźć tego jedynego? Stworzyć dobry partnerski związek, w którym będziemy się wspierać i kochać? Co robić, by uczucie nie wygasło? Dorosnąć - tłumaczy coach Maciej Bennewicz. - To jedyna droga do prawdziwej miłości.

 • Rosyjskie święto miłości

  ...". Rosyjskie Święto Miłości ma natomiast propagować wartości rodzinne. Dlatego cieszy się poparciem Cerkwi, która specjalnie z okazji święta zorganizuje nabożeństwa. 8 lipca to zresztą dzień dwojga prawosławnych świętych z XIII w., małżonków Piotra i Fiewronii. Jak głosi legenda, książę Piotr poślubił zwykłą wieśniaczkę Fiewronię, która wyleczyła go z poważnej choroby. Potępiana za mezalians para wolała...

 • Uzależnione od miłości

  Magda postanowiła je zakończyć. Atrakcyjna, na stanowisku, nie wygląda jak kobieta, która prawie przez całe małżeństwo zamykała się w łazience i wkładała palec do gardła. Może nie zdecydowałaby się na(...) kochałam swojego męża - mówi Magda, 42-latka. - Bardziej niż siebie. Kochałam za nas dwoje. Chciałam go ratować z opresji. Jak samarytanka. Wierzyłam, że się zmieni, kiedy przychodził z kwiatkiem...

 • Dowiedziała się, że może nie przeżyć nocy. Wzięła ślub jeszcze tego samego dnia

  ..."Otrzymałem wiadomość od cierpiącej na raka 19-latki. Kobieta przygotowywała się do ślubu, gdy otrzymała fatalną wiadomość. Lekarze stwierdzili, że może nie przeżyć kolejnej nocy. Wraz z bliskimi podjęli decyzję, że ślub musi odbyć się dokładnie tego dnia. Fotografowie są często pytani o najtrudniejszy ślubny reportaż, który przyszło im zrobić. To było moje największe wyzwanie" - napisał na...

 • Agnieszka Graff: Kobiety się ośmieliły

  Gdy 20 lat temu mówiła o dyskryminacji kobiet, ludzie wzruszali ramionami: „U nas nic takiego nie ma”. Postulowała, żeby mężowie angażowali się w prace domowe, ale nawet od żon słyszała, że to niemęskie. Feminizm był dziwny, budził nieufność. Dziś nawet kobieta, która nie czuje się feministką, przyzna: mniej zarabiamy, trudniej nam awansować, a wychowanie dzieci i cały dom wciąż są na naszej...