• Informacje na temat:

  jak wybrać zawod

Artykuły na temat: jak wybrać zawod
 • Barista – zawód dla pasjonatów!

  ....” Oczywiście, niektórzy trafiają do pracy w kawiarni w poszukiwaniu łatwego zarobku na studiach, ale zostają – już dla pasji. „Wcześniej piłam głównie herbatę, ale po rozpoczęciu pracy w Starbucks, jak dowiedziałam się skąd pochodzi, jak się ją robi i ile jest jej rodzajów – zaczęłam pasjonować się kawą” – opowiada Justyna Kukułka z kawiarni w Katowicach. – „Teraz zgłębiam alternatywne metody...

 • Aparaty ortodontyczne dla dorosłych – jak wybrać właściwy?

  Tradycyjne aparaty ortodontyczne z metalowymi zamkami to nie jedyna metoda na idealnie proste zęby. Teraz w gabinecie stomatologa masz więcej opcji, niż kiedykolwiek. Jak wybrać tę właściwą dla siebie?

 • Kim były z zawodu gwiazdy PRL

  ..., by przerwać edukację. Śpiewanie zawodowe przyszło z czasem. To w czasie studiów zaczęła występować w studenckim teatrze Kalambur i nawiązała współpracę z Estradą Wrocławską. Już jako piosenkarka(...) krakowskiej Wyższej Szkoły Rolniczej. Jeździł na praktyki zawodowe i aż pół roku spędził w PGR, opiekując się byczkami. Pracował też w schronisku dla bezdomnych czworonogów. A magisterkę napisał...

 • Jak zmienić życie dzięki wybranym cechom charakteru?

  Twój charakter może mieć ogromny wpływ na podejmowane przez ciebie życiowe decyzje. To właśnie jego cechy determinują, w jaki sposób postępujesz w różnych sytuacjach. Jak dzięki temu możesz zmienić swoje życie?

 • Pokazali mi, jak żyć

  Wisława Szymborska nauczyła ją dystansu do świata, Władysław Bartoszewski, żeby do końca żyć na pełnych obrotach. Zbigniew Brzeziński pokazał, że rodzina jest tak samo ważna jak kariera w Białym Domu. Katarzyna Kolenda-Zaleska z wybitnymi Polakami rozmawiała nie tylko przed kamerami.

 • Jak być kochaną

  Tryska energią, poczucie humoru ma ostre jak brzytwa i z niesłabnącym zaciekawieniem przygląda się ludziom oraz światu. Barbara Krafftówna, niezwykła kobieta i niezrównana aktorka.

 • Są ważnym elementem twojej stylizacji. Sprawdź, które wybrać

  Senselier to zawód, który być może nie jest jeszcze bardzo popularny, ale w dobie wszechobecnego marketingu i promocji, niezwykle istotny. Jak bowiem udowodniła ekspertka, zapach kreuje nasz wizerunek nie mniej niż strój czy fryzura. O mocy zapachu i sztuce jego dobierania opowiedziała Marta Siembab, jedyna senselierka w Polsce.

 • Jak zapłacić mniej, zatrudniając nianię?

  Chcesz zatrudnić nianię do dziecka? Zrób to szybko. Rząd znowelizował ustawę o opiece nad dziećmi i od 1 stycznia będzie finansował składki niani tylko w 50% (a nie całkowicie, jak to było dotychczas).

 • Marieta Żukowska: Żyję jak z nut

  Nigdy nie wiemy, co da nam siłę. Jej - gra na skrzypcach. Ćwiczyła bez końca: dwa takty i powtórka. I znów. Była najmłodsza w internacie. "Wiem, co to wytrwałość i samodzielność", mówi Marieta Żukowska. Z takim kapitałem łatwiej przebić się w świecie filmu, zbudować partnerski związek, być mądrą matką. Żyć... jak z nut.

 • Jak nie my, to kto?

  Pani Elżbieta Maruszczak jest prawdopodobnie jedną z najbardziej aktywnych społecznie bibliotekarek w Polsce. Pomimo wykonywanego zawodu jeszcze bardziej od książek lubi ludzi. Dzięki jej(...) publiczności i dla publiczności, czyli dla lokalnej społeczności. Zachęcam do szerszego otwierania bibliotek na potrzeby i pomysły mieszkańców. Powinni móc z niej jak najwięcej korzystać w sposób, który będzie...

Zdjęcia na temat: jak wybrać zawod
Wideo na temat: jak wybrać zawod
 • Michelle Obama chciałaby być jak Beyonce

  Na pewno wiele osób zazdrości Beyonce talentu, sławy czy ciała. Nikt jednak nie spodziewał się, że za wokalistką tak bardzo przepada… Michelle Obama! Pierwsza dama USA opublikowała na swoim Instagramie wywiad z raperem Walem. Gdy zapytał ją, jaki zawód wybrałaby, gdyby miała możliwość, odpowiedziała: "Byłabym Beyonce". Nie zabrakło też znaku firmowego wokalistki w postaci gestu ręką. Ciekawe, co na to gwiazda… Udany komplement? (Źródło: Agencja TVN/x-news)