• Informacje na temat:

  jak wybrać studia podyplomowe

Artykuły na temat: jak wybrać studia podyplomowe
 • ​Chcesz awansować, albo rozwinąć firmę? Zainwestuj w szkolenia

  Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, że o ich sukcesie lub porażce w największym stopniu decydują ich pracownicy. Liczy się to, co potrafią zrobić, jaką mają wiedzę, jak współpracują z innymi, rozwiązują problemy i reagują na zmiany. W rozwinięciu tych kompetencji (i zwiększeniu swojej siły na rynku pracy) pomogą ci dofinansowane z funduszy unijnych szkolenia, coaching lub studia...

 • Psychoterapeuta - jaką metodę psychoterapii wybrać? SERIA PSYCHOTERAPIA

  Człowiek idąc do psychoterapeuty na ogół, o ile nie jest specjalistą w tej dziedzinie, nie wie na czym polega psychoterapia i jakie są rodzaje psychoterapii. Może to skutkować rozczarowaniem lub frustrująca dezorientacją.

 • Piersi do przodu

  Krój biustonosza powinien być dostosowany do kształtu i kondycji piersi oraz zapewniać komfort. Dowiedz się, jak właściwie wybrać rozmiar oraz model stanika.

 • Kobieta jak milion dolarów

  ...ziemi, albo dobra trwałe: drogocenne kruszce, złoto, diamenty. Pamiętaj, że inwestycją mogą być też inne formy jak choćby dzieła sztuki, studia podyplomowe, czy kurs językowy. Spójrz: ludzie(...)Nad zielonymi oczami zatrzepotały czarne rzęsy. Jej pociągnięte błyszczykiem usta wyrażały wszystko - ciekawość, niewinność i kobiecość... Tak, to była kobieta jak milion dolarów...

 • Dla Neokobiet nie ma rzeczy niemożliwych!

  Niedawno skończyły studia, skaczą ze spadochronem, jeżdżą w rajdach, podróżują, produkują sery, prowadzą blogi, zajmują się dziećmi i… wnukami. Dla tych kobiet życie zaczęło się po pięćdziesiątce i udowadniają, że na nic nie jest za późno.

 • Straciły pracę. Co dalej?

  ...​Rzucić się w wir poszukiwań nowej posady? A może odczekać? Jak odbudować poczucie własnej wartości i zacząć wszystko od nowa? Pytamy ekspertów, psychologa i coacha.

 • Monika Olejnik: Drugiej takiej nie ma

  Nie przejmuje się metryką i wciąż bawi się modą. Są tacy, którzy ją krytykują, ale naszym zdaniem szkoda, że więcej polskich 60-latek nie wygląda tak zjawiskowo jak Monika Olejnik!

 • Pokaż światu, ile jesteś warta!

  Napisała do nas czytelniczka. Jest aktywna, energiczna, rozpoczyna drugie studia podyplomowe. Pomimo sporego dorobku zawodowego i doświadczenia, nie może od jakiegoś czasu znaleźć pracy. Jedyną(...). Dowiedz się, jak przestać stresować się metryką. Nie nadawaj wiekowi znaczenia Jeżeli fakt, że skończyłaś 45 lat, jest dla ciebie problemem, to, niestety, odbije się to również na twoim zachowaniu...

 • Kryzysowa sekretarka: Pracuje za 1,5 tys. brutto

  Ogłoszenie o pracę numer 112939 + 545 kandydatów + 60 dni punktowania CV + 16 godzin rozmów z najlepszymi = Sekretarka Idealna, czyli jak kryzys pcha kobiety (i nie tylko) do budżetówki. Za 1,5 tys. zł. Brutto.

 • Wybacz, kocham innego

  Już zapisani byli w urzędzie, gdy ona się zakochała. Ale w innym mężczyźnie. Odwołać ślub, wybrać nową miłość? A może lepiej zachować się odpowiedzialnie, przeczekać w myśl zasady, że każda fascynacja w końcu mija? Kinga i Agnieszka podjęły trudne decyzje. Co o swoim wyborze myślą po latach?