• Informacje na temat:

  jak wybrać stanik do karmienia

Artykuły na temat: jak wybrać stanik do karmienia
 • Jak wybrać odpowiedni biustonosz

  Atut kobiecości – piersi. Wiele z nas ma kompleks na punkcie swojego biustu. Najczęściej zupełnie niepotrzebny. Wystarczy wybrać odpowiedni biustonosz. Jak to zrobić?

 • Idealny stanik do karmienia

  ...bielizny. Dopasowany stanik na pewno utrzyma biust w dobrej formie. Kiedy na zakupy? Stanik do karmienia powinnaś kupić przed porodem, ale nie wcześniej niż na przełomie 8. i 9. miesiąca - pod(...) obwód powiększył ci się niewiele - 5 cm). Wyszło ci pod biustem np. 72 cm, a obwód powiększył się tylko nieznacznie? Odejmij 5 cm i zaokrąglij liczbę: do karmienia będziesz potrzebowała stanika...

 • Idealny stanik do karmienia

  ...bielizny. Dopasowany stanik na pewno utrzyma biust w dobrej formie. Kiedy na zakupy? Stanik do karmienia powinnaś kupić przed porodem, ale nie wcześniej niż na przełomie 8. i 9. miesiąca - pod koniec(...) aktualną miseczkę, dodajesz rozmiar więcej i otrzymujesz wyjściowy rozmiar stanika do karmienia na okres tuż po porodzie. Jeśli np. dotąd nosiłaś 65 D, teraz możesz potrzebować 65 E. Dobra miseczka...

 • Klinika Stanika w Białymstoku

  Stanika, to zespoły profesjonalnych brafitterek, zwanych w projekcie Stanikowe Panie Doktor. Głównym celem akcji jest wyleczenie jak największej ilości Polek z symptomów źle dobranego rozmiaru(...)Zapraszamy na kolejne warsztaty brafittingowe z cyklu Instytut Stylu – Klinika Stanika. Tym razem spotkamy się w Białymstoku. Zasady konkursu Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie...

 • Jak poprawić wygląd biustu?

  Po urodzeniu dziecka może się zmienić kształt i rozmiar piersi. Trzeba od razu pomyśleć o dobrym staniku, aby nie dopuścić do rozciągnięcia się tzw. więzadeł Coopera.

 • Wybierz stanik z przyszłością

  W biustonosz do karmienia warto zaopatrzyć się już pod koniec ciąży - w 8.-9. miesiącu. Chcesz, by był równie ładny jak te, które nosiłaś dotychczas?

 • Wszystko, co chciałybyście wiedzieć o powiększaniu piersi

  Jak mówi przysłowie, małe jest piękne. Choć w większości przypadków rzeczywiście tak jest, to jednocześnie słowa te nie zawsze są tak do końca prawdą. Bardzo wiele kobiet chciałoby na przykład, aby natura obdarzyła je większymi czy bardziej kształtnymi piersiami. To dlatego operacje powiększające biust pozostają jednymi z najpopularniejszych, jeśli chodzi o chirurgię plastyczną...

 • Nasze słabe punkty

  ...​Z czasem ciało traci jędrność. Problematyczne strefy to nogi, pośladki, ręce i biust. Skóra wiotczeje, piersi stają się mniej kształtne, pojawia się cellulit. Jak temu zaradzić?

 • Nowy biust "Mandaryny"

  Marta Wiśniewska, żona Michała Wiśniewskiego, powiększyła sobie biust. Operacja kosztowała ją blisko 10 tysięcy złotych."Mogę chodzić bez stanika" - chwali się teraz wokalistka, znana z solowej płyty "Mandaryna.com". Wiśniewska operację powiększenia biustu przeprowadziła na początku 2004 roku.

 • Piękne i zdrowe piersi w każdym wieku

  Twój biust może wyglądać seksownie. Poradzimy, co robić, by zachował jędrny kształt jak najdłużej. Jak dobierać rozmiar biustonosza, jakie badania zrobić i jak prawidłowo badać piersi w domu.