• Informacje na temat:

  jak wybrać plecak turystyczny

Artykuły na temat: jak wybrać plecak turystyczny
 • Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście, jak spędzić wakacje, mamy dla was garść przydatnych wskazówek.

 • Sylwester w jeansach i swetrze

  Znudziły wam się imprezy w garniturze i pod krawatem w wielkich salach czy sztywne oficjalne bale? Jest na to sposób. Wystarczy spakować plecak i wyjechać z dala od cywilizacji.

 • Małżonkowie w podróży dookoła świata

  Podróże niesamowicie poszerzają horyzonty. Sprawiają, że niektóre nasze problemy przestają nimi być w zestawieniu z problemami innych ludzi na świecie, np. z ogromem biedy. Z drugiej strony odwiedzenie takich krajów jak Australia czy Nowa Zelandia wzbudza nasz apetyt na lepsze życie - mówi Danuta Gryka, autorka książki "Pół świata z plecakiem i mężem".

 • Sylwester 2018: W Zakopanem, na stoku czy za granicą?

  Marzysz o spędzeniu sylwestra poza miejscem zamieszkania? Chcesz znać najpopularniejsze sposoby spędzania sylwestra przez Polaków? Podpowiadamy, jak sprawić, by noc sylwestrowa i noworoczny wyjazd były udane i bezpieczne.

 • Przeboje 2012

  ...domowego budżetu, narzędzie do nauki obcych słówek czy zliczania spalanych kalorii. Liczbę pobrań aplikacji z Appstore szacuje się w tym roku na ponad 30 miliardów. Jak wybrać spośród 650 tysięcy(...). W rankingu Doing Business (raport Banku Światowego ukazujący, jak prowadzi się działalność gospodarczą w poszczególnych krajach) awansowaliśmy o pięć pozycji. Jesteśmy na 55. miejscu na 185 możliwych...

 • Od komunizmu do szariatu

  Postkomunistyczne blokowiska i barwne stroje kobiet, wieżowce ze stali i szkła i stare rozklekotane marszrutki, sowieckie dziedzictwo i odrodzenie islamu - o tym, jak naprawdę wygląda życie w państwach Azji Środkowej opowiada dr Ludwika Włodek.

 • Jakie mamy pomysły na letni urlop?

  Coraz więcej wagi przywiązujemy do tego, jak wypoczywamy. I potrafimy być w tej dziedzinie bardziej twórczy. Nawet jeśli brakuje nam pieniędzy.

 • Pomysły na letni urlop

  Coraz więcej wagi przywiązujemy do tego, jak wypoczywamy. I potrafimy być w tej dziedzinie bardziej twórczy. Nawet jeśli brakuje nam pieniędzy.

 • Ahoj przygodo! 5 sportów wodnych, których warto spróbować w wakacje

  ...-powietrzne ewolucje - mówi Michał Kaleta z firmy Wyjątkowy Prezent, oferującej vouchery na prezenty w formie przeżyć. 2. Odrzutowa zabawa z Water Jet Packiem Water Jet Pack to nic innego jak Plecak(...) niezatapialny oraz posiada wszelkie niezbędne atesty, a materiały, których używa się do jego produkcji są najwyższej jakości. Przed rozpoczęciem przygody z wodnym plecakiem odrzutowym każdy użytkownik musi...

 • Co zabrać ze sobą w góry?

  Jedziesz na wycieczkę w góry i zastanawiasz się, co wziąć? Wszystko zależy, w jakiej porze roku i w jakie góry się wybierasz. Jednak istnieje zestaw, który trzeba mieć odpowiednio dobrany.