• Informacje na temat:

  jak wybrać odpowiedniego psa dla siebie

Artykuły na temat: jak wybrać odpowiedniego psa dla siebie
 • Rok psa: Sprawdź horoskop

  ...styl życia.  Pamiętaj, w Roku Psa możesz zrobić wiele dobrego dla siebie i otoczenia, i to bez szczególnego wysiłku ze swej strony. Zając - Mao Patron ludzi urodzonych w latach:  6.02.1951(...) - Sheng Dba o urodzonych w latach:  27.01.1952— 13.02.1953  13.02.1964— 1.02.1965  31.01.1976— 17.02.1977  17.02.1988— 5.01.1989  5.02.2000—23.01.2001  23.01.2012— 9.02.2013  Rok Psa będzie dla...

 • Katarzyna Dowbor: Nie oglądam się za siebie

  ...​"Będziesz się uczyć na spikerkę", powiedziała sławna Edyta Wojtczak. I od 35 lat telewizja jest jej nałogiem. Teraz w programie Nasz nowy dom pomaga ludziom w trudnej sytuacji, a my mamy wrażenie, że ich rozumie. Może dlatego, że życie nie było dla niej łaskawe? Trudne związki, trzy rozwody, utrata pracy. Katarzyna Dowbor tego nie rozpamiętuje. Zawsze wychodziła na prostą.

 • Dieta dla psa i kota. Czym najlepiej karmić?

  Jak powinna wyglądać zdrowa dieta twojego czworonoga? Czy koty i psy powinny jeść surowe mięso? Jaki wpływ na zdrowie twojego pupila może mieć niezdrowa dieta? Na te i inne pytania odpowie mgr Agnieszka Cholewiak-Góralczyk z Fundacji Barfne Korepetycje.

 • Masz psa? Te rzeczy musisz schować!

  Oto działania, jakie należy wykonać, zanim przyprowadzicie psa do waszego domu Schowajcie w miejscach niedostępnych dla psa: - wszelkie środki czystości, lekarstwa (niektóre leki, na przykład(...)) wasz numer telefonu, gdy tylko nabędziecie psa. Smycz: Ten podstawowy element wyposażenia psa jest dostępny w każdym sklepie z towarami dla zwierząt. Warte polecenia są wyroby nylonowe, ponieważ są...

 • Jak ułożyć święta na nowo, gdy w życiu zachodzą zmiany

  Rozwodzimy się, rodzice odchodzą, dzieci idą na swoje. O tym, jak zorganizować wtedy Boże Narodzenie, rozmawiamy z psycholog Ewą Woydyłło.

 • Jakie zwierzę wybrać do domu?

  Ludzie bardzo często decydują się na przygarnięcie do domu jakiegoś zwierzaka. Taka decyzja ma mnóstwo zalet: czworonogi uczą odpowiedzialności, dają poczucie bezpieczeństwa, są wierne, przyjacielskie, a przede wszystkim dotrzymują ludziom towarzystwa.

 • Ich książki są jak pigułki na uspokojenie

  Jeśli czytelniczka naczyta się pięknych miłosnych historii, to czeka, aż porwie ją książę na białym koniu. A ja chcę, żeby ona go z tego konia zrzuciła - tłumaczy pisarka Magdalena Kordel, która wraz z Krystyną Mirek zdradza nam tajniki wydawania bestsellerowych książek dla kobiet.

 • Jak znaleźć w internecie kogoś na całe życie?

  ...korzystają ze wsparcia profesjonalnych portali - tłumaczy ekspert, Ewelina Sułkowska. Wybierz odpowiedni portal dla siebie Statystyki mówią, że dziś w Polsce jest ok. 7 mln samotnych osób. Według(...) z osobami poznanymi online. W Polsce działa obecnie ok. 80 portali randkowych. Jak wybrać ten właściwy i znaleźć osobę zainteresowaną poważnym związkiem? - Przede wszystkim warto szczerze odpowiedzieć...

 • Test: Skechersy - niezwykle wygodne buty

  Zajęcia fitness, spacer, jazda na rowerze... Jaka jest twoja ulubiona forma aktywności fizycznej? Przeczytaj nasz test i wybierz dla siebie odpowiedni model butów marki Skechers.

 • Jak dążyć do zgody

  ...zmęczona, marzy, by odpocząć od hałasu, potrzebuje widoku zieleni, spokoju. Chce spędzić ten weekend tylko z mężem. Gdy Basia spyta Roberta, dlaczego się upiera, by zostać w domu, jakie ma plany na(...). Kłótnia wisi na włosku. Co zrobić? Rozmawiać! Ważne jest, aby zapytać drugą stronę o powody decyzji (bez oskarżania o lenistwo i złą wolę). Jak zawsze warto zacząć od dlaczego : "Dlaczego nie chcesz...