• Informacje na temat:

  jak wybrać odpowiednia dlugosc włosów dla siebie

Artykuły na temat: jak wybrać odpowiednia dlugosc włosów dla siebie
 • Boże Narodzenie coraz bliżej. Ostatni moment by pomyśleć o prezentach. Obdarowywanie bliskich to sama przyjemność, jednak wybór podarunków często nastręcza problemów. „Jak wybrać udany upominek?”– to pytanie zaprząta nam głowę już kilka tygodni przed świętami. Oczywiście można samodzielnie szukać prezentów, ale dobrze też skorzystać z pomocy specjalistów.

 • Jak farbować włosy w domu bez wpadki

  Złocisty blond czy ciepły brąz… Oto, jak wybrać najlepszy dla siebie odcień i farbę.

 • Jak dobrać prawidłową szczoteczkę i pastę

  Zanim kupimy szczoteczkę i pastę do zębów, dobrze zastanówmy się nad ich wyborem. Pamiętajmy, że to nasze podstawowe narzędzia w walce z próchnicą i chorobami jamy ustnej, dlatego tak ważne jest, by były one dobrze dobrane do naszych indywidualnych potrzeb i wieku. Nie zapominajmy także o płynie do płukania ust - dotrze on do każdego, nawet trudno dostępnego, zakamarka.

 • Wzór na ideał

  Jak wygląda kobieta idealna? Na co zwracają uwagę mężczyźni? Wolą chude modelki czy pełne kobiece kształty? Za jakimi dziewczynami oglądają się na ulicy? Zapytałyśmy panów o to, co jest dla nich atrakcyjne u przedstawicielek płci pięknej.

 • ...widzialności. Tak jakby wszystkie koszmary czaiły się w ciemności. Jakby to miało znaczenie dla zła, czy jest jasno, czy ciemno. Chciałeś wiedzieć o mnie wszystko. Chciałeś być częścią mojego życia. Gdzie(...) naprawdę to polowanie, nie gra. Maszyny wyposażone zostały nawet w czerwoną ciecz imitującą krew. ?Dla podwyższenia realności"- jak głoszą slogany reklamowe. Zapracowany urzędnik wpada tu w weekend z paczką...