• Informacje na temat:

  jak wybrać odpowiedni materac cz 2

Artykuły na temat: jak wybrać odpowiedni materac cz 2
 • Czym się sugerować przy kupnie materaca

  Lateksowy, piankowy czy może kieszeniowy ze sprężynami? Wybór materaca nie jest łatwy, a wiadomo: jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Jak wybrać z dostępnych na rynku ten najbardziej dla nas odpowiedni?

 • REGULAMIN KONKURSU "Wymarzony materac" I. Postanowienia ogólne 1.    Konkurs "Wymarzony materac ", zwany dalej "Konkursem", organizowany jest przez...

 • Horoskop na 2015 rok cz. 2

  ...rzeczywistości. Mówi ona o tym, że nawet jeżeli nie wiesz jakiego użyć sposobu do osiągnięcia swoich celów, staniesz na wysokości zadania. W swoim ręku masz wszelkie atuty do tego, żeby stać się KIMŚ(...) rzemieślnicy w swojej dziedzinie, którzy naprawdę mogą zajść wysoko. Praca W tym roku może nastąpić początek jakiegoś okresu w twoim życiu. Możesz dostać nową pracę, ale jeżeli nie zamierzasz...

 • 10 pomysłów jak lepiej mieszkać

  Przedstawiamy proste w realizacji pomysły. Cześć jak np.: termomodernizacja to opłacalne inwestycje na lata zapewniające znaczne oszczędności.

 • 10 pomysłów jak lepiej mieszkać

  Przedstawiamy proste w realizacji pomysły. Cześć jak np.: termomodernizacja to opłacalne inwestycje na lata zapewniające znaczne oszczędności.

 • Jak urządzić przytulny pokój sypialniany?

  ...jak najlepiej spełniało swoją rolę, czyli pozwalało nam wypocząć w komfortowych warunkach, musi mieć odpowiednią wielkość. Rozmiary małżeńskiego łoża wahają się w granicach 140 160 cm mowa tu o szerokości; długość natomiast zależy od wzrostu jego użytkowników, z uwzględnieniem 20 cm rezerwy. Solidnie wykona rama uchroni nas przed skrzypieniem łóżka w nieodpowiednich momentach, a dobrej jakości...

 • Pięć domowych sposobów na bezsenność

  Każdego dnia docierają do nas olbrzymie ilości bodźców ze świata zewnętrznego. Pracujemy coraz więcej, a tempo naszego życia stale rośnie. To wszystko sprawia, że choć czujemy wyraźne zmęczenie minionym dniem, często mamy duże trudności z zasypianiem. Jak w naturalny sposób poradzić sobie z bezsennością? Oto kilka praktycznych, domowych trików.

 • Jesienna alergia na roztocza

  Kaszlesz, kichasz i łzawią ci oczy? To nie musi być przeziębienie, ale jesienna alergia na roztocze. Zobacz, jak możesz ją rozpoznać.

 • Przygotuj się! Pięć postanowień noworocznych w sypialni

  Już wkrótce wkroczymy w Nowy Rok! Jak zawsze to idealny moment na wprowadzenie w swoim życiu diametralnych zmian. Zanim jednak kupimy roczny karnet na siłownię, zaplanujemy wakacje życia i zmienimy pracę, wróćmy do miejsca, w którym wszystko się zaczyna – do naszej sypialni. W jaki sposób urządzić ją w 2019 roku? Oto pięć noworocznych postanowień aranżacyjnych.

 • Pierwsze wakacje z maluchem

  ...nasz tekst. Swoimi doświadczeniami z podróżowania z dziećmi dzielą się w nim czytelniczki "Mam dziecko", a także ich partnerzy. Opowiedzieli nam, jakie błędy popełniali i co ich zdaniem jest warte(...) samochodem może okazać się dobrym rozwiązaniem, w drugim rozważ przelot lub zastanów się nad jazdą pociągiem. Generalnie najlepiej byłoby wybrać się w drogę ze szkrabem nocą, bo może ją wtedy w większości...