• Informacje na temat:

  jak wybrać odkurzacz

Artykuły na temat: jak wybrać odkurzacz
 • Jak wybrać dobry odkurzacz?

  Dowiedz się, jak wybrać dobry odkurzacz i weź udział w konkursie. Masz szansę na wygranie 1 z 3 odkurzaczy Philips Performer Expert do przetestowania.

 • Przetestuj odkurzacz od Philips

  Dowiedz się, jak wybrać dobry odkurzacz i weź udział w konkursie. Masz szansę na wygranie 1 z 6 odkurzaczy Philips do przetestowania.

 • Bez mopa trudno dziś sobie wyobrazić codzienne sprzątanie. Jest bardziej potrzebny niż odkurzacz. Jaki model wybrać, by najlepiej się sprawdził w twoim domu?

 • Odkurzacz bezprzewodowy z funkcją mycia i systemem AquaBoost

  Ułatw sobie dbanie o porządek w domu. Odkurzaj i myj każdą podłogę jednocześnie i jeszcze efektywniej z nowym odkurzaczem bezprzewodowym Philips SpeedPro Max Aqua 3w1 z funkcją mycia.

 • REGULAMIN KONKURSU "Zostań testerem Odkurzacza PowerPro Aqua" I.    Postanowienia ogólne 1.    Konkurs  "Zostań testerem odkurzacza PowerPro Aqua"...

 • Czym różnią się obecne odkurzacze od ekoodkurzaczy

  Odkurzacz to jeden z naszych największych sprzymierzeńców w walce z brudem i kurzem. Odpowiedni zakup zagwarantuje nam komfort w jego użyciu, trwałość na lata i doskonałe efekty sprzątania. Już niedługo odkurzacze będą także musiały być przyjazne środowisku naturalnemu.

 • Jak łatwo utrzymać porządek w domu?

  Sprzątanie wcale nie musi być przykrym obowiązkiem. Wystarczy, że podejdziesz do niego z głową i... odpowiednim sprzętem. Dowiedz się, co zrobić, by zabierało mniej czasu i energii oraz jak zaangażować w nie wszystkich domowników.

 • Generalne porządki, czyli jak powinniśmy sprzątać nie tylko przed świętami

  ...się, że o rundce z odkurzaczem i mopem po prostu zapominamy. W takiej sytuacji - gdy idzie o codzienne utrzymanie domu ­- warto więc zdać się na pomoc domowego robota sprzątającego. Takiego, jak na(...), odkurzyć i odświeżyć - w tym zaś już raczej mało przyjemności, a więcej znoju. Jak zatem sprzątać, aby nie stracić głowy i zachować zimną krew? Systematyczni mają lepiej Kluczem jest oczywiście...

 • ...uzupełnić domową szafkę ze środkami czystości. Przydadzą się płyny do czyszczenia mebli, powierzchni kamiennych czy podłóg. Należy też mieć sprawnie działający odkurzacz, czy tak prozaiczne rzeczy jak(...) weekend, ale kiedy, jeśli nie w sobotę czy niedzielę realizować swoje hobby i pasje? W związku z tym warto rozważyć wynajęcie osoby, która zdejmie ten nieprzyjemny obowiązek z naszych barków. Tylko jak...

 • Jak wyczyścić walizki?

  .... kolczyki. Aby przypadkowo nie pochłonął ich odkurzacz, na końcówkę rury naciągnij cienką nylonową podkolanówkę. Zadziała jak filtr! Dzieciaki lubią podróżować, ale... nie przepadają za troską o bagaż...