• Informacje na temat:

  jak wybrać meble ogrodowe

Artykuły na temat: jak wybrać meble ogrodowe
 • ​Zamieszkaj w ogrodzie

  Wypełniony słońcem i zapachami ogród zaprasza, by w nim zamieszkać. Miloo podpowiada, jakie wybrać meble i akcesoria, by w ogrodzie lub na trasie cieszyć się komfortem wypoczynku podobnym do tego, jaki daje wnętrze domu.

 • Wiosna w ogrodzie - jakie prace wykonać na początku sezonu?

  Po zimie wygląd naszego ogrodu z pewnością daleki jest od ideału. Przywrócenie go do stanu świetności przyspieszy wykonanie kilku najważniejszych prac, takich jak pielęgnacja trawnika i roślin, a także staranne uprzątnięcie oraz renowacja brukowanych szlaków komunikacyjnych.

 • Dekoracje prosto z letniego ogrodu

  Ręce do góry, kto nie lubi lata? Lasu rąk nie widać, bo jak tu się oprzeć wakacjom, upragnionemu ciepłu przy kapryśnej polskiej pogodzie, czy wieczornym spacerom przy przyjemnym letnim wietrze.

 • Podziwiaj, ciesz się, ale niekoniecznie posiadaj

  ..."To takie piękne, ze muszę to mieć"! - u większości ludzi właśnie z zachwytu rodzi się chęć nabycia jakiegoś przedmiotu. Jednak, czy aby czerpać radość z danej rzeczy, naprawdę trzeba być jej właścicielem? O tym, czy otaczanie się rzeczami czyni ludzi szczęśliwymi, pisze Francine Jay w książce "Minimalizm daje radość".

 • Porządki w ogrodzie

  ...drewnianych na zewnątrz budynków. Dzięki temu altany, ogrodowe meble i tarasy będą nam służyły przez lata.(...) siebie efekt dekoracyjny. Impregnaty To najskuteczniejsza metoda zabezpieczania drewna zarówno przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi (woda, deszcz, mróz, promienie UV), jak również przed grzybami...

 • Taniec na całe zło

  ...osiem kobiet w legginsach, getrach, dresach. Matki, żony, gospodynie. Trzydziestolatki, czterdziestoparolatki, jedna z nich po pięćdziesiątce. Tańczą, jak co wieczór w piątek, wpatrzone w ekran(...) schudnąć”. „Zawsze marzyłam, żeby być jak Alex. Moda na taniec sprawiła, że nabrałam odwagi”. Warszawa, popularna szkoła tańca. Walca, samby uczą tu tancerze znani z telewizyjnego show. Dzięki ich...