• Informacje na temat:

  jak wybrać konto bankowe

Artykuły na temat: jak wybrać konto bankowe
 • Konto osobiste – podstawa domowego budżetu

  Sprawne zarządzanie budżetem domowym bez konta osobistego może okazać się niemożliwe. Przechowywanie pieniędzy w bezpiecznym miejscu, planowanie wydatków, niekiedy oszczędzanie czy inwestowanie – we wszystkich tych rzeczach pomogą nam współczesne banki. Jak jednak znaleźć idealne dla siebie konto, kiedy na rynku panuje tak ogromne zróżnicowane ofert?

 • Zobacz, dlaczego warto posiadać konto walutowe

  Konta bankowe to jeden z podstawowych oferowanych przez banki produktów. Coraz większą popularnością zaczyna się cieszyć konto walutowe wśród Polaków. Dlaczego warto zainteresować się takim produktem, do kogo jest on dedykowany?

 • Jak wybrać najlepsze dla siebie konto bankowe

  W gąszczu ofert łatwo się pogubić. Podpowiadamy, czym kierować się przy wyborze banku i na co warto zwrócić uwagę, zakładając konto osobiste.

 • Konto oszczędnościowe – Twój sposób na skuteczne oszczędzanie

  Zastanawiałaś się kiedyś, który z wielu sposobów na oszczędzanie jest najbardziej skuteczny? W tym artykule poznasz plusy popularnego produktu bankowego, jakim jest konto oszczędnościowe. Zanim zaczniesz oszczędzać, poznaj plusy tego typu rozwiązania i oszczędzaj rozsądnie. Daj się przekonać, że odkładanie pieniędzy nie musi być ani żmudne, ani w żaden sposób ograniczające – im wcześniej to...

 • Konto czy lokata? Sprawdź, co będzie lepsze dla twoich oszczędności

  Okres "po-świąteczny" to niełatwy czas dla naszych portfeli. Czy da się cokolwiek zaoszczędzić? Jak odkładać nawet małe kwoty, tam... gdzie się to opłaca?

 • ...pieniądze na konto pożyczkobiorcy lub przesłać przekazem pocztowym. Natomiast pożyczkobiorca ma obowiązek w ciągu 14 dni od zawarcia umowy złożyć deklarację PCC-3. Nie musi dołączać do niej potwierdzenia...

 • 7 sposobów jak zwiększyć przyszłą emeryturę

  Martwi cię prognoza niskich świadczeń z ZUS? Już dziś pomyśl o samodzielnym oszczędzaniu. Doradzimy, jak zrobić to z głową i… nie stracić!

 • Tanie loty: 3 porady, jak sfinalizować podróż marzeń

  Marzysz o zagranicznych podróżach i zwiedzaniu świata, ale uważasz, że to zbyt duży wydatek dla Twojego budżetu? Nic bardziej mylnego! Poniżej kilka praktycznych wskazówek na to, jak optymalnie zaplanować i sfinalizować podróż marzeń bez nadmiernego obciążania budżetu.

 • Nie musisz mieć gotówki, by móc płacić w sklepie. Sprawdź, jak to możliwe!

  ...kod wygenerowany w aplikacji. BLIKIEM możemy również wypłacać pieniądze z bankomatu. Nie potrzebujemy do tego karty, wystarczy wybrać opcję "wypłata BLIK", a następnie postępować tak jak w sklepie(...) można też płacić za zakupy w internecie. Wybierając metodę płatności, wystarczy jedynie kliknąć ikonkę BLIK. Przelew przechodzi natychmiast, niezależnie od tego, w jakim banku ma swoje konto odbiorca...

 • Ziarnko do ziarnka, aż zbierze się miarka... Nawet drobne kwoty mogą przynieść zysk, jeżeli wiemy jak je pomnożyć!

Dyskusje na temat: jak wybrać konto bankowe