• Informacje na temat:

  jak wybrać kolor farby do pokoju

Artykuły na temat: jak wybrać kolor farby do pokoju
 • Wiosna zachęca do odnawiania mieszkań. A w sklepach farb do wyboru, do koloru... Wśród nich nowinki: farby z nanocząsteczkami, lateksowe, z teflonem, akrylowe... Przy wyborze należy wziąć pod(...), że jeśli pleśń już się na naszych ścianach osiedliła, najpierw trzeba się jej pozbyć, a dopiero potem pomalować wnętrze farbą biobójczą. Farby do kuchni i dziecięcego pokoju W miejscach...

 • Dom jak nowy dzięki kolorom!

  Generalny remont? Kosztowna zmiana mebli? To nie jest potrzebne, by spełnić swoje marzenie o pięknym salonie i przytulnej sypialni. Wystarczą dobre farby, pędzle i… sprawdzone pomysły dekoratorów wnętrz.

 • Generalny remont? Kosztowna zmiana mebli? To nie jest potrzebne, by spełnić swoje marzenie o pięknym salonie i przytulnej sypialni. Wystarczą dobre farby, pędzle i… sprawdzone pomysły dekoratorów wnętrz.

 • Puszka farby, pędzel i...pomysł. Takie trio odmieni każde wnętrze!

  Dzięki tym kolorystycznym trikom możesz nie tylko poprawić proporcje pomieszczenia, ale również stworzyć w nim wyjątkową atmosferę.

 • ...kolor na ścianie, którą i tak chcesz przemalować. Co do samych farb, na rynku istnieje mnóstwo rozwiązań. Fajnym gadżetem w pokoju dziecka będą np. farby magnetyczne – do przyczepiania plakatów lub(...)}}--> Sprawdź kolor Zanim jednak zaczniesz szukać ekipy, pomyśl, jak chciałabyś zmienić np. kolorystykę mieszkania. Lecz pamiętaj, że kolory podane na opakowaniu lub na papierowym próbniku mogą...

 • Wystarczy kilka trików i z niewielkiego pokoju zrobisz spory salon.

 • Jak odnowić mieszkanie nie robiąc remontu

  Nawet jeśli w tym roku zabrakło pieniędzy na remont, nadal możesz łatwo i tanio odświeżyć mieszkanie. Jak to zrobić, radzi Małgorzata Kalenik, architekt.

 • Piękne mieszkanie szybko i niewielkim kosztem

  Jagoda Kutkowska, dekoratorka wnętrz, blogerka i autorka książki "Mieszkaj pięknie", radzi, jak urządzić piękne i funkcjonalne wnętrza nawet przy ograniczonym budżecie. Jak wybrać właściwy styl? Jakich błędów unikać? Od czego zacząć? Poznaj najważniejsze zasady i odmień swoje mieszkanie!

 • Jestem żoną, ale...

  Przyrzekamy sobie wierność, ale zapominamy dodać „pod warunkiem, że...”. A trudno być lojalnym w małżeństwie, w którym wypaliła się miłość, a dwoje ludzi łączy tylko wspólny adres i rachunki. Co piąta kobieta szuka poza związkiem tego, czego nie dostaje od partnera: zachwytu, czułości, uwagi. Nie zawsze jest seks, może wystarczyć intymna rozmowa. Form zdrady jest tak wiele jak jej przyczyn...

 • Gdy ściany chorują

  Profesjonalna pomoc w trudnych sytuacjach. Tłuste plamy na ścianach? Grzyb pojawiający się nie wiadomo skąd? Ekspert Tikkurila podpowiada jak sobie z nimi radzić nie narażając się na kompleksowy remont całego pomieszczenia i duże koszty.