• Informacje na temat:

  jak wybrać kolor dachu

Artykuły na temat: jak wybrać kolor dachu
 • Jakie znaczenie ma dla nas wygląd i kolor auta?

  Daleko idąca identyfikacja trendów zazwyczaj przysparza nam kłopotów. Samochód stanowi zakup na lata. Jaki wybrać, by z jednej strony nie dać się ponieść chwilowej modzie, a z drugiej – model prezentował się nowocześnie?

 • Kolory wyspy Rodos

  Zaglądając do mitycznych zakątków wyspy Rodos, odkryjemy dziką przyrodę, antyczną kulturę, ale również cały kalejdoskop kolorów. Ukochana wyspa Heliosa skąpana w promieniach słońca czeka na odkrycie całej palety jej barw.

 • Dach w świątecznej odsłonie: Jak ozdobić dom lampkami?

  Święta to czas, kiedy możemy pozwolić sobie na odrobinę przesady w kwestii dekoracji domu. Dlatego też kolorowe, błyszczące ozdoby bardzo często montowane są nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz, a w szczególności na dachu. Jak szybko i bezpiecznie przystroić dach na święta?

 • Filozofia jak kromka chleba

  ...„Życie każdego z nas ma niepowtarzalny wymiar”, podkreśla profesor filozofii Maria Szyszkowska. Niezłomnie walczy o sprawy małe i wielkie, które rozgrywają się w codzienności. Autorka kilkudziesięciu książek, działaczka społeczna. Wybitny naukowiec teoretyk, a zarazem ciepły, otwarty i bardzo kolorowy człowiek.

 • Kolor? Tylko czerwony

  Kobiety są dziś równouprawnionymi uczestnikami tego rynku i samochodowe koncerny starają się spełniać także ich zachcianki. Panie przy kupnie samochodu zwracają uwagę na kolor i funkcjonalność, parametry techniczne są na dalszym planie. Idealny samochód dla pań pokazał koncern Volvo - jedno z aut koncepcyjnych firmy zaprojektowały kobiety. Panie kupują Jaki kolor lakieru samochodowego...

 • Jak urządzić dom lub mieszkanie – porady praktyczne w 6 krokach

  Nie ma jak w domu? Oczywiście – pod warunkiem, że czujemy się w nim dobrze i jest urządzony zgodnie z naszym charakterem i potrzebami. By nie skończyć z niewygodną kanapą, mało praktycznym stołem, niepasującym do niczego kredensem i pufami, których nie lubimy, warto poświęć trochę czasu na przemyślenie, co i gdzie kupić. Zacisze domowe musi być miejscem, w którym czujemy się naprawdę dobrze. Jak...

 • Więcej niż tylko miłość

  ..., kiedy przygotowujemy obiad, dalej gadamy o tym, jak i co zrobić. Jaki wybrać kolor czy metodę konserwacji politury. A wieczorami, już w łóżku, opowiadamy sobie o planach, o tym, w jakim stanie(...) stolarskie - wspomina Paweł. - A Małgosia złożyła wymówienie. Bo jak coś robić, to na całego. Oczywiście, zdawaliśmy sobie sprawę z ryzyka. Pewnie gdyby pieniądze były dla nas najważniejsze, nigdy nie...

 • Tradycje Bali: Tańce, zęby i porwania

  Jeśli uznają, że wstąpiły w kogoś złe duchy, spiłowują mu zęby. Jeśli przyszłej pannie młodej nie odpowiada wybrany dla niej kandydat na męża, ukochany może ją porwać. A podczas pogrzebu cała wioska i liczni goście mają się jak najlepiej bawić. Mieszkańcy Bali, jednej z najpiękniejszych wysp świata, od wielu wieków kierują się w życiu własnymi zasadami.

 • Chiny: Zanim zaplanujesz podróż

  ..."Podróże kształcą" to wyświechtany frazes, ale jakże prawdziwy. Jego chiński odpowiednik w moim niezdarnym tłumaczeniu brzmi: "Sto usłyszanych informacji nie równa się jednemu spojrzeniu własnym okiem". Żadne studia teoretyczne i lektury nie nauczą nas więcej o tym, jak wyglądają dzisiejsze Chiny, niż podróż. Zanim się tam jednak wybierzemy jako turyści, czas na garść informacji przygotowawczych.

 • Czym kusi Santorini?

  Niezwykłe kolorowe plaże, atramentowe morze, urokliwe domki w biało-niebieskich barwach, osobliwe zwyczaje i legenda o mitycznej Atlantydzie - istnieje wiele powodów by wybrać wakacje na Santorini. Wyspa nęci turystów smaczną kuchnią, nietuzinkowym winem i fantastycznymi krajobrazami. Co wyróżnia Santorini na tle innych greckich wysp?