• Informacje na temat:

  jak wybrać dobrego dentyste

Artykuły na temat: jak wybrać dobrego dentyste
 • Jak wypełniać ubytki i skorygować zgryz: Stomatologia estetyczna

  Dziś wszyscy mogą mieć zęby jak z reklamy. Możliwości współczesnej stomatologii estetycznej są niemal nieograniczone. Dowiedz się, jakie metody są najbardziej skuteczne i najbezpieczniejsze.

 • Kobieta jak milion dolarów

  Nad zielonymi oczami zatrzepotały czarne rzęsy. Jej pociągnięte błyszczykiem usta wyrażały wszystko - ciekawość, niewinność i kobiecość... Tak, to była kobieta jak milion dolarów. A jak ambicja Każdy z nas ma ambicje i marzenia. Większe i mniejsze, związane z życiem zawodowym, osobistym i czasem wolnym. Jedni osiągają założone przez siebie cele, inni nie - dlaczego? Wszystko...

 • Szukasz sali weselnej? Kieruj się sercem, ale rób to z głową

  Kotulińskiego 6, w której odbywają się najbardziej alternatywne i nietuzinkowe wesela na Śląsku. Wydaje się, że w Polsce jest zatrzęsienie sal weselnych. Jak to się dzieje, że wymarzone miejsce musimy rezerwować nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem? Dorota Proske : - Z salą weselną jest trochę jak z fryzjerem, czy dentystą  - najczęściej trafiamy tam z polecenia, rzadko z przypadku. A jeśli tak już się...

 • 5 sposobów na zdrowe dziąsła

  Zdrowie naszych dziąseł jest bardzo istotne dla dobrego funkcjonowania całego organizmu. Zaniedbując je ryzykujemy stanami zapalnymi, paradontozą, utratą zębów, lecz nie tylko. Badania coraz częściej wskazują na związek chorób dziąseł z zawałem serca czy demencją. Nigdy nie jest jednak za późno, by o nie zadbać. Co robić dla ich zdrowia?

 • Nowa, lepsza twarz

  Jak cię widzą, tak cię piszą - tę dyskusyjną regułę w Korei Południowej rozumieją dosłownie. Nieładny znaczy tu nieatrakcyjny. Dlatego poprawianie urody stało się społecznym przymusem. Jaka twarz, taka przyszłość, doskonałość albo nic. Do jakich wyrzeczeń zdolne są Koreanki? Co i jak można sobie zmienić? A przede wszystkim po co? Tropem powszechnego upiększania ruszył Marcin Prokop.

 • Czuj się młodo, żyj długo

  To, ile masz lat, nie zawsze wynika z daty urodzenia. Odkryj, jak czuć się młodo niezależnie od wieku!

 • Żelazne zasady w trosce o życie

  Jak często odwiedzasz lekarza? Korzystasz z bezpłatnych badań? Dbasz o właściwą dietę? Sprawdź, jak prosto możesz wpłynąć na stan swojego zdrowia.

 • Proste sposoby na piękny uśmiech

  Zdrowe, lśniące bielą zęby dodadzą nam urody i pewności siebie. Oto rady, jak osiągnąć ten efekt.

 • Kopciuszek na pustyni

  .... U szczytu kariery wywołała burzę, wyznając, że jako dziecko została za zgodą rodziców rytualnie okaleczona. Od tamtej chwili walkę z tym zwyczajem traktuje jak swoją misję. W „Twoim STYLU” Waris Dirie opowiada, dlaczego postanowiła zamieszkać w Polsce, czemu zdecydowała się być samotną matką i jak wpadła na pomysł joggingu z Lechem Wałęsą.

 • Dbamy o mleczaki krok po kroku

  Dobre nawyki to klucz do sukcesu! Oto kilka rad, jak troszczyć się o dziąsła i ząbki oraz jak zachęcić dziecko do ich regularnego mycia.