• Informacje na temat:

  jak walczyć z nalogiem

Artykuły na temat: jak walczyć z nalogiem
 • Seks - groźny nałóg mojego męża

  ...albo głupimi uwagami w stylu: "Nooo, pozazdrościć". A to identyczne uzależnienie jak alkohol czy narkotyki. Gubi człowieka i jego bliskich. Po takim seksie zostaje tylko ból i wstyd. Wiem to, bo(...) przynajmniej pocieszać, że ma jakieś uczucia. Ale dowody nie pozostawiały złudzeń - mężczyzna mojego życia okazał się erotomanem nastawionym na bicie rekordów. I pomyśleć, że podejrzewałam go o brak...

 • Postanowienia z którymi walczę

  ...woli to pasmo ciemności, strachu, ciągłego niepokoju i coraz częstych lęków. Ciężko, a jakże..jednak osoby takie jak ja, ze skłonnościami do nałogów,samowyparciem, obojętnością, wyzwalam się.  Czas(...) przepraszam, sen. Utopijna pustka. Na jak długo? 

 • Zakupoholizm - groźny nałóg czy styl życia?

  Zaczyna się niewinnie i bardzo długo trudno go dostrzec. Nie powoduje chwiejnego kroku i mętnego spojrzenia. Jego ślady trudno jest wytropić, ale ten nałóg może zrujnować nam życie równie skutecznie jak narkotyki czy alkohol. Zakupoholizm!

 • Kobiece serce – jak utrzymać je w formie?

  Nie możesz wiele poradzić na genetyczne skłonności do pewnych schorzeń. Jeśli twoja mama lub siostra zapadły na chorobę serca przed 65. rokiem życia lub któraś z nich miała udar (nieważne, w jakim(...) formowania się zakrzepów krwi w naczyniach. Jeśli palisz - rzuć jak najszybciej! Koniecznie wykonaj badania krwi pod kątem cholesterolu Sprawdź nie tylko jego ogólny poziom, zrób też lipidogram. To...

 • Jak miłość odbiera nam rozum

  ...zresztą - jak każdy inny typ zachowania - ściśle powiązany z procesami zachodzącymi w mózgu. Mózg był potrzebny nawet temu samcowi modliszki, żeby znaleźć i zapłodnić samicę. Potem w prezencie ofiarowuje(...)? - Sama zasada, na której operuje seks u samców i u samic, obojętnie czy to będą ludzie, konie czy muszki, jest bardzo podobna, tzn. każdy chce mieć sukces reprodukcyjny, czyli jak najwięcej jak...

 • Najwięksi przystojniacy lat 80. Jak dziś wyglądają?

  U szczytu swoich karier uchodzili za najseksowniejszych mężczyzn na ziemi. Mieli talent aktorski, urodę, seksapil i rzesze fanek, które z zainteresowaniem śledziły każdy ich ruch. Jak dziś wyglądają dawni idole? I co u nich słychać?

 • Jak dbać o zdrowie i cieszyć się życiem?

  Chyba każdy z nas na pierwszym miejscu listy marzeń zawsze stawia zdrowie. Nie bez kozery często życzymy sobie nawzajem dobrej formy, bo „reszta jakoś wtedy sama się ułoży”. Aby nie poprzestać na pobożnych życzeniach warto pomóc swojemu organizmowi walczyć ze szkodliwymi czynnikami, a tym samym cieszyć się przez długie lata doskonałą kondycją. Jak to zrobić?

 • Jak miłość odbiera nam rozum

  ..."W jaki sposób, stosując terminy z dziedziny fizyki i chemii, można wyjaśnić tak ważny, biologiczny fenomen jak pierwsza miłość?" - pytał Albert Einstein. A my o to, czy miłość można wyjaśnić i opisać w kategoriach naukowych, pytamy neurobiologa i farmakologa, autora wydanych niedawno książek: "Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg" oraz "Mózg i błazen", profesora Jerzego Vetulaniego.

 • Pielęgnacja cery po dwudziestce. Dowiedz się, jak dbać o skórę

  O jakich pielęgnacyjnych zabiegach powinny pamiętać dwudziestolatki?  Skóra (niemal) idealna Większość dwudziestolatek okres największej burzy hormonalnej ma za sobą. Trądzik, z którym(...) kosmetyków lub ich wątpliwa jakość mogą nadmiernie przesuszać cerę i dodatkowo utrudniać jej odnowę. Dlatego po całym dniu koniecznie zmywaj resztki makijażu. Wystarczy dobry płyn micelarny, który...

 • Spróbuj odzwyczaić się od cukru

  Uwielbiasz słodki smak, ale wiesz, ze przesadzasz z cukrem. Jedzenie cukru, poza szczególna dawką przyjemności, ma również wiele przykrych konsekwencji, jak choćby otyłość, z którą trudno walczyć. Jak zerwać z nałogiem jedzenia słodyczy, wyjaśnia specjalista dietetyk.

Wideo na temat: jak walczyć z nalogiem
 • Miley Cyrus wyznała, że jest czysta po odstawieniu marihuany

  Miley Cyrus powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Billboard", że od trzech tygodni jest czysta. Jak dotychczas to najdłuższy okres, jaki wytrzymała bez marihuany. Gwiazda postanowiła walczyć ze swoim nałogiem. Stwierdziła też, że zerwanie z nim wcale nie było dla niej takie trudne.