• Informacje na temat:

  jak uprawiać seks po porodzie

Artykuły na temat: jak uprawiać seks po porodzie
 • Miłość po porodzie

  ..."Luźna pochwa", nacinanie krocza, ból przy stosunku po porodzie - na pytania o współżycie po urodzeniu dziecka, odpowiada ginekolog - położnik, dr Edyta Olesiak.

 • Polki źle oceniają swoje ciała. Jak to wpływa na ich zachowania w łóżku?

  .... W sypialni, zamiast skupiać się na bliskości i przyjemności, coraz częściej odgrywamy scenariusze porno - mówi seksuolog Marta Niedźwiecka w rozmowie z Martą Szarejko. Wywiad pochodzi z książki "Seksuolożki. Sekrety gabinetów", która trafi do księgarń 14 sierpnia.

 • Jak się kochają Polki?

  Jedne kochają się częściej, inne wcale. Dlaczego? Jak to wpływa na związek? Z roku na rok zmienia się nasze podejście do seksu.

 • Bliskość po ciąży nie musi zniknąć

  Ciąża i poród to czas niezwykły dla każdej kobiety. Rozwijające się w organizmie przyszłej mamy dziecko zmienia nie tylko jej ciało, ale i powoduje różnice w jej podejściu do partnera i bliskości. Po ciąży przestawia się nie tylko rytm dnia młodej mamy, ale i jej podejście do seksu.

 • Anatomia kobiecego pożądania

  Świat zmienia się nieustannie, a z nim to jak, gdzie i kiedy uprawiamy seks. Niemniej, podstawowe fakty dotyczące popędu płciowego u kobiet pozostają, na ten moment, niezmienne.

 • Kraina lodu

  Z pozoru dobrana para. Mają dzieci, wspólne pasje, dobrze się dogadują. Ale nie w łóżku. Kochają się rzadziej, coraz mniej namiętnie, gdy jedno chce, drugie nie ma nastroju. Stają się sobie obcy, nieczuli na potrzeby drugiego. Seks zbliża dwoje ludzi. Jego brak oddala, niestety nie tylko w sypialni. Hanna i Maciej już się o tym przekonali. Co teraz?

 • Kłopoty w sypialni. Jak je rozwiązać?

  Problemy zdrowotne nie muszą stać na przeszkodzie udanego życia seksualnego. Trzeba je tylko zgłosić lekarzowi...

 • Gdy wstydzisz się kochać ze swoim partnerem

  Intymne relacje czasem wywołują w nas wstyd lub nawet lęk. Dzieje się tak na przykład po operacji lub porodzie. Lekarz podpowiada, jak sobie poradzić w tym trudnym czasie.

 • Duży biust: Atut czy przekleństwo?

  ...swojego biustu, więc chyba logiczne, że nie lubię, żeby dotykał go mój partner. Nie uważam, że to jest jakiś mój atut, jakiś "wabik". Nie nadaję piersiom jakiegoś seksualnego znaczenia. O to, czy taka niechęć do konkretnej części ciała może wpłynąć na relacje między partnerami, zapytałam Magdalenę Tyrałę, eksperta ds. seksuologicznych. - Duże piersi, wystający brzuch po porodzie, a nawet...

 • Co niszczy życie seksualne?

  Największymi przeszkodami w uprawianiu seksu są zmęczenie stres i miesiączka partnerki. Posiadanie dzieci nie wpływa na częstotliwość współżycia, chociaż może zmniejszać jego spontaniczność.

Dyskusje na temat: jak uprawiać seks po porodzie
 • Re: Re: pytanie do facetów

  szczyt prymitywizmu.Tak ci zależy-to idx na zabieg-są takie;masz 100% pewności,że nie zrobisz dziecka,można uprawiać seks.Żal,że ktoś jeszcze tkwi w takim ciemnogrodzie:/// darek:chyba nie chcesz mi powiedzieć,że idąc do łóżka (z kobietą) nie wiedziałeś,że mogą byc z tego dzieci? Jak nie-to właśnie cię uświadamiam.Pasuje-uprawiaj sex,ale licz się z tym,że nawet najlepsza antykoncepcja zawodzi.A nie

 • Nie urodze

  Ja nigdy nie urodze paskudnego bachora.Jestem piękna i chuda. Po porodzie zmieniłabym sie w porozciąganego i tłustego potwora.Nie mogłabym spojrzeć w lustro. Jak w ogóle można póżniej uprawiać seks?Po porodzie jest sie całym pociętym, rozwalonym i juz nigdy nie będzie sie normalnym.Matki wzbudzają we mnie litość.

 • Re: Wstydze sie

  sobie, żebym miała czekać przepisowe 6 tygodni... Wolałabym kochać się 6 dniach. To wszystko kwestia potrzeb i jak kobieta się czuje po porodzie. Tak samo przerażeniem napawa mnie kiedy mężczyzna(...) długie miesiące nie cierpiał tak bardzo. Przecież można pieścić partnera oralnie, ręką, uprawiać seks analny, czy choćby spróbować pettingu. O stosunku udowym czy hiszpańskim nie wspominając. Różnorodność

 • Re: Re: Re: Re: hahaha

  obawiałam, czy dalej bedzie miał na mnie taką ochotę po porodzie. On sam zapewniał mnie, że mnie kocha i że nadal bedzie chciał uprawiać ze mną seks, ale wiadomo jak to jest...kobieta zawsze znajdzie jakieś "ale" :P Dlatego miło poczytać sobie opinie wystawiane przez mężczyzn, ale oczywiście prawdziwych, a nie jakichś zaapatrzonych w siebie egoistów. Dzięki za poodniesienie na duchu :P

 • Re: Czy rozpamiętywać dawne krzywdy?

  z krakowa z 20letnim stażem w hucie . Żonaty 16 lat.z dwójka dzieci czyli starszy od niej o 11lat.i co ich połączyło?nie mogłam uwierzyć jak sie dowiedziałam ze on 2 mies.po porodzie brała dziecko i jeździła do krakowa zeby uprawiać seks w samochodzie z moim mężem . Albo on zamiast jechać do pracy jechał do przemyśla.w jej domu udawał ucznia na korepetycjach z niemieckiego.tego bylo dla mnie za duzo