• Informacje na temat:

  jak upiąć włosy cienkie i delikatne

Artykuły na temat: jak upiąć włosy cienkie i delikatne
 • Włosy na urlopie

  Latem nie rezygnuj z długich włosów! W zaledwie kilka chwil możesz upiąć je w wygodną i supermodną fryzurę. Poznaj wakacyjne triki gwiazd.

 • Jeśli do tej pory prostownica kojarzyła ci się jedynie z wygładzonymi włosami, to najwyższa pora na zmiany. Przekonaj się, jakie fryzury możesz stworzyć własnoręcznie, właśnie dzięki prostownicy.

 • Fryzury, które wykonasz prostownicą

  Jeśli do tej pory prostownica kojarzyła ci się jedynie z wygładzonymi włosami, to najwyższa pora na zmiany. Przekonaj się, jakie fryzury możesz stworzyć własnoręcznie, właśnie dzięki prostownicy.

 • Zaurocz fryzurą na Walentynki

  ...włosach nie mają większych problemów, by tego dnia wyglądać romantycznie. Wystarczy ułożyć włosy w delikatne fale, wpiąć ozdobną spinkę lub założyć subtelną opaskę. Walentynkowa fryzura powinna być(...), zostawić kosmyki z lekkim skrętem, które dodadzą fryzurze lekkości. Włosy proste z natury można nakręcić i utrwalić skręt, a następnie delikatnie zebrać włosy do tyłu i upiąć dość swobodnie...

 • Wiosną zaszalej z głową

  ..., podatnych na układanie. Najlepiej robić loki drugiego dnia po myciu. Włosy dzieli się na pasma przedziałkami rozchodzącymi się od środka głowy (dzielimy je jak... pizzę). Każde pasmo zakręca się(...) suszarką. Co rano układa się fryzurę tak, jak po myciu. Rada specjalisty Nie zawsze trzeba farbować siwe włosy. Ale zawsze trzeba je intensywnie pielęgnować, by nie były sztywne i nie sterczały jak...